Eşinizin ayaklarını yıkar mıydınız?

kadın erkek farketmez eşinizin veya sevgilinizin ayaklarını yıkar mıydınız?:D

0|0
20|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Onu sevmiş, bir ömrü onunla geçirmek için EVET demişsem.

Hiç düşünmeden EVET derim.

1|0
    0|0
  • ben yıkarım kimse ayak feşisti demesin kan dökerim lannnnnnnn

0|1
    0|0
  • ben böyle bir şeyi sevgilimden istemem onun da benden isteyeceğini sanmam ama sırf zevk için istese bile kırmamak adına yıkarım sanırım.

0|0
    0|0
  • insanlık hali.. ihtiyacı varsa yıkarım. sırf keyif için istese bile yıkayabilirim büyütülecek bişey değil

0|0
    0|0
  • yıkardım, masaj da yapardım

0|0
    0|0
  • İstemesini bildikten sonra yıkarım ılık sabunlu suyla köpük köpük, ayak masajı da yaparım hatta. :)

0|0
    0|0
  • engelli değilse yıkamam..

1|1
    1|0
    • doktor hastanede hastaların b*kunu bile temizliyo cerrahlar böyle antin kuntin yıkamam lafları sana yakışmıyo be doktorcuğum =D eşinin ayağından zarar gelmez =D

• farklı düşüncelere açık olman güzel . . . +1

• duruma ve soyleme tarzina gore degisir

0|0
    0|0
  • kimseyi kimseye muhtaç etmesin böyle bi durumda tabiki yıkanması gerekir iki taraf içinde geçerli ama sırf zevk olsun diye ne yıkatırım ne yıkarım

0|0
    0|0
  • yıkarım ya nolucak evliysem tabi eşler arasında bu tarz çatışmaların olmasını gereksiz görürüm şimdi her türlü şey yaşıyıcan da ayak yıkama mı sorun olacak tövbe ya =D senin fikrini almadık kremşanticiğim =D

0|0
    0|0
  • Öperim bile..

Bu da el ve ayak yapısının çok güzel olacağı anlamına gelir..

0|1
    0|0
  • her gün duş alırım

0|0
    0|0
  • evet yıkarım neden yıkamayım ki isterse yıkar masaj bile yaparım ne var bunda

0|0
    0|0
  • ihtiyacı varsa yıkarım neden olmasın

0|0
    0|0
  • eşim kötürümse eğer seve seve yıkardım

0|0
    0|0
  • Hastaysa yorgunsa yikarim ne olacak hatta kucagimda tasir uyturum

0|0
    0|0
  • hayır asla yapmayacağım birşey bu tamamen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• gerekirse , yorgunsa yıkarım tabi ki kurulayıp kremleyip çorabını da giydiririm

1|1
    0|0
  • insan seviyorsa yapar tabi,bende yıkarım oda yıkar zaten benim ayaklar minicik zorlanmaz:)

1|1
    0|0
    • sen zorlanırsın ama abla onunkini yıkarken seven seve seve yıkar o ayrı tabi kısacası size kolay gelsin ablam =D

• @kaplan ''sen zorlanırsın abla onun ayakları yıkarken'' allah seni :))) Bencede sen yıkama bırak o yıkasın oh mis temiz iş :)

• :)ben 36 numaraya gidiyorum o 44 numara:)ondan mı?

• kesinlikle yıkarım sevidiğim adamın ayağını niye yıkamayım ki...

0|1
    0|0
  • Duruma göre değişir durup dururken ayağımı yıkarmısın dediği zaman yıkamazdım açıkcası.

0|0
    0|0
  • eger yıkayamacak bir durumu varsa bir sağlık sorunu varsa elbette yıkarım ama keyfiye derse yıkan ayaklarımı diye o zaman işler karışır işte...

0|0
    0|0
  • Cok güzel ayaklari var bebegimin ya :D severek yikarim. gül suyunda hemde. oda benimkileri yikar ,sonra öper bol bol :)))

0|0
    0|0
  • Kaba biri olmadıgı gel ayaklarımı yıkıycaksın demedigi zaman ama ıhtıyacı oldugunda tabıkıde yıkarım sevgilimin ayaklarını 1.5 senediir beraberiz onun ayaklarını yıkamaktan asla ıgrenmem zaten eger ondan ıgrenıceksem nasıl sevmıs olabılırım kı

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • yıkamam..

0|0
    0|0
    • yapma be özlemcik yazık adama =D

• bi kere yıkarsın bu kadarda acımasız olma ama =D

• bi kere yaparsam sürekli ister..o yüzden hiç yapmamak ;)

• Durduk yerde yıkamam. Durduk yerde o söylerse de yıkamam. Çok yorgun olur, belkii... Hiç niyetim yok ya.

0|0
    0|0
  • hastalık durumu varsa eşimse evet birbirimize kötü günde destek olmıycaksak neden evliyiz ama onun haricinde keyfi bir durum içinse asla ve asla yapmam

0|0
    0|0
  • Neden olmasın bunu genelde hep kötüye yorumlarla ama hem yıkarım hem yıkatırım :)

0|1
    0|0
  • yıkamam

0|0
    0|1
  • yıkamam banane yaa eli yok mu gitsin kendisi yıkasın.:)))

0|0
    0|0
  • kendisi yikasin kendi ayagini.

0|0
    0|0
  • Yıkayabilirim, ama sonra oda benimkileri yıkarsa.

0|0
    0|0
  • Gerek olmadığı sürece yıkamam. Bir hastalığı olur herhangi bir şey o zaman tabıkı yıkarım.

0|0
    0|0
  • Yikamam

0|0
    0|0
  • Herhangi bir hasdalıgı engeli yoksa yıkamam!

0|0
    0|0
  • hastaysa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...