Bayramlık aldınız mı bakalım, neler aldınız? :D

Eveeet önümüz bayram biliyorsunuz ki .. Bazıları icin yeni kıyafetler almak icin bahane olur ama hemen hemen öyle yada böyle bayramlıklar alınır. Alanlar var mı yada alıcaklar? Ne aldınız yada ne alıp giyiceksiniz? :))

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım en son ilkokuldayken bayramlık almıştım. Ayakkabımın kutusunu bile saklardım :) Şimdi maalesef öyle değil. Her yer alışveriş merkezi. Hemen hergün bir şeyler alıyoruz. Dolabımda, daha poşeti bile açılmamış elbiseler var. Öylece duruyor. Bayrama özel alışveriş yapmaya da gerek kalmıyor. Alsak bile, çocukken uyandırdığı o hissi yaşayamadıktan sonra ne işe yarar?

2|0
    0|0
    • Haklısın ama bayramda biz kızlar özellikte güzel olmak isteriz nedense öyle bizim bayram heyecanımız yani alısveris icin hiçbir anı kaçırmayız birde ne kadar cok elbisemiz olursa olsun yetmez:D

• Bende şu an iyi bir telefon kullanıyorum. Ama çocukken sakladığım bayramlık ayakkabımın kutusu bile daha değerliydi. Bayram sabahı giyer, polis amcaların yanına, para toplamaya giderdim. :) Sonra beyaz iş bankası kumbarasına attığım paraları, gece ben uyurken abim cımbızla çıkarır alırdı.

• ne güzel günler dimi simdi akrabalar bir araya bile zor geliyor neyse ki biz hala bayram heyecanını yaşıyoruz insallah ilerde bu heyecanı cocuklarımızada yaşatırız

Erkekler Ne Diyor 24

• Bayramlığımla kurban kesen amcaların yanına gittiydim adam naber len diye kanlı elleriyle omzuma vurduydu ne sürüyon lan pis elini bayramlığıma onospu çocuğu dediydim adam tokat attı ne vuruyon lan anskim diye bastım yaygarayı adam kanlı elleriyle sarıldı tamam lan şaka yaptım tamam diye teselli etti şerefsiz

0|0
    2|0
  • bayramları sevmiyorum, mümkünse evde don atlet oturucam

1|0
    1|1
  • Almadım, korkuyorum gidip almaya.Heryer kesin tıklım tıklımdır :D

1|0
    0|0
    • Aynen önceden almamız gerekiyordu:D

• Giyim kuşam şart sana, amin sağol senin de yardıma ihtiyacın var fazlasıyla.Hemde benden daha fazla :D

• Teşekkür ederim:D

• amaaan ne alsan boş eski bayramların tadı olmadıktan sonra , sadece sabah namazı güzel haricinde bi heyecan yok bence...

1|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli bayramda aynı takım elbiseyi giyiyorum :P

1|0
    0|0
  • Bu devirde hikaye bunlar.. bize her gün bayram :)

1|0
    0|0
  • Almadım, geçen bayram aldıklarımı giymeyi düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • blazer-kot- triko olabilr.protokol style :))

1|0
    0|0
  • bayram bahane tabiiki. bershkadan kırmızı pantolon aldım. zaradan da bej rengi bir gömlek. bayramda da bir yere gittiğimiz yok. son günü bi reina yaparız :)

0|0
    0|0
  • bakalım.

0|0
    0|0
  • evet şirket bayramlık olarak yeni tulum verdi onu giycem...

0|0
    0|0
  • valla ben bayramlık almayalı 54545 yıloldu

0|0
    0|1
  • Malesef alamadım :S

0|0
    0|0
  • ne bayramlığıya artık çocuklara bile alınmıyor bayramlık lafı mazide kaldı

0|0
    0|0
    • Para da vermiyorlar ki şirin gözükmek icin elbise alalım diyorsun sen yani:P

• Almıyorum genelde. çocukken alıyordum.

0|0
    0|1
  • ne alsakkı bılemedım sımdı

0|0
    0|0
    • Resmini görsem şunu bunu al diyebilirdim:D

• Spor giyin sen o zaman v yakalı birşeyler al üstüne :D

• kot gomlek herzamankı gıbı aslında ısım gelegı takım cok yakısıor bana ama is disinda giymesını hıc sevmıorm :)

• bayram gelmiş neyime.

0|0
    0|0
  • Bayramlık almayı sevmem ben.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki ne alsam sen öner esmerim ona göre bir şeyler söyle bakalım

0|0
    0|0
  • küçükken yapardım o zamanlar güzeldi şimdi yok öyle alışkanlıklarım

0|0
    0|0
  • Kendimi balkondan atmak istiyorum :S

0|0
    0|0
  • bayram gelmiş neyime

0|0
    0|0
  • Bayramlık alacak yaşı çoktan geçtik :)

0|0
    0|0
  • Bize her gün bayram annem.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...