Yüzyılın mallığını yaptım yardım edin:(

Bugün hayatımın ne hayatı yüzyılın mallığını yaptım. Eski sevgilimi işleteyim dedim numaramı gizlememişim. Bana mesaj attı ama kimsin dedi! Bende yanlış oldu özür dilerim dedim. Daha da yazmadı çocukla aynı sınıftayız. Yarın sabah nasıl yüzüne bakıcam nolur yardım edin nasıl bi tavır takınayım:(((

Güncellemeler:
Mesaj değil aradım. Sesimi duymuş olabilir. Duyduysa kesin tanımıstır zaten sadece çağrı olduysa bile numaramı tanımamasına imkan yok. Bilerek kimsin dedi. Ama umarım duymamıştır çünkü soracak olursa sonuna kadar inkar edicem

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Felix baumgartner örnek alsın seni.sen kadar olamadı adam kendi çapında uzaydan atladı ama senin yüzyıllık olayını kaçırdık valla

1|0
    0|2
    • :D şu halimle bile güldüm valla saolasn:D bide yardımcı ol napıyım ben şimdi

• ayıpsın 2 dakkada yazarım ben hikayeyi eğer yemezse haber ver yenisini yazarız sıkıntı yok :)

• Saolasın:)

Erkekler Ne Diyor 14

• ya dunden berı bı dunya adam aradı akrabalardan, telefonu kaybettım cuma sevgılıyle sınemadayken:) bırı; es dost kım var kım yok dalga gecıyo serefsız dıyecen,savcıya gıdecem surum surum surundurcem ,sevgılımde yakalarsa agzıyla burnunun yerını degıstırecek de:D

sayet yerse:D

0|0
    0|0
  • belkide nonu gerçekten unutmuştur..

0|0
    0|0
    • Bu da bi ihtimal. Rezil olmadığım anlamına gelir

• ismin kalmış telefonumda yeni sevgilimi arıyım derken seni aradım onunu ismide xxxx dersin aslında iyi oldu de numaranı sildim ogun arkadaşız nede olsa :) dersin yapacak bişe yok kanka cıkmaza girmişsin tek cıkış yolu bu :D

yada telefon degiştirdim sim kartın içinde bi mesajın kalmış numaranı sildigim için ismin gözukmeyınce bende kım dedım sonra cıkartamayınca yanlış oldu dedım dersın gene :) en iyi cevap olsun :D

0|0
    0|0
  • nasıl tavır takınman konusunda bir tavsiyede bulunamıcam fakat biraz büyümen gerektiği konusunda bir tavsiyem var bu daha çok işine yarıcaktır en azından bu durumlara düşmemene neden olur

0|0
    0|0
  • Kuzenim yazmış de :))

0|2
    0|0
  • Kimsin demiş tanımamış ki seni.Sende bir daha o numaradan mesaj atmazsın olur biter.

0|0
    0|0
  • seni tanımamış gibi görünüyor. bişe yapmana ne gerek var? yada yanlışlık olmuşta olabilir:))

0|0
    0|0
  • Bakayım, vallaha mal :D

0|0
    0|0
  • boşver senide yunanistana kakalarız.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmamış gibi takılcaksın işte

0|0
    0|0
  • yanlışlkla attım de olsn btsin.senn isminde başka birine mesaj atıyodum de ;)

0|0
    0|0
  • Abi bütün kızlarmı aynıdır ya

0|0
    0|1
  • liseli kokusu alıyorum burada :D geçmiş olsun. nasıl bir fantezidir o öyle eski sevgiliyi işletmek. hiç bir şey olmamış gibi yapppp

0|0
    0|0
  • bazen bazı seylerı akısına bırak sorun yapma skıntı yokkkk sen dusuncegıne o dusunsun basın dik olsun!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuzenim aramış de.

0|0
    0|0
  • ne zaman birini işletmeye kalkışsak hep burnumuz boka bulaşıyo :)) yapacak bi şey yok inkar etmekten başka :)) o yemese de ben yapmadım diceksin :))

1|0
    0|0
  • Sana hiç kimse yardım edemez :D

0|0
    0|0
  • Benim haberim yoktu bu olaydan de.

0|0
    0|0
  • Sen eski sevgilini işletmeye kalkerken yapmışsın mallığı zaten.

1|1
    0|0
Yükleniyor...