Galatasaray - Fenerbahçe maçı ne olur?

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi yaklaşıyor. Her ne kadar Galatasaray kötü durumda olsa da derbi her zaman derbidir. Benim tahminim Galatasaray 2-0 Fenerbahçe :)tahminlerinizi alalım...

Güncellemeler:
şu ana kadar yanlış saymadıysam galatasaray diyen 6 kişi fenerbahçe diyen 12 kişi. galatasaraylılar bile ya umutsuz ya da haginin gitmesi için yenilmemizi istiyor. bakalım 5 saat kaldı derbiye =)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben bir fanatik olmayan Fenerbahçe taraftarı olarak, tuttuğum takımın yenmesini isterim pek tabii ki.. Ancak, böyle büyük derbilerde favori olmak bir dezavantaj yaratıyor.. Favori takımın ve oyuncuların üzerinde müthiş bir baskı oluşuyor..Benim arzum ve dileğim, daha önceki derbilerde yaşanan olaylar benzeri olayların yaşanmaması.. Ortalık kan gölü haline gelmesin benim tek dileğim.. Centilmence bir oyun olsun, kim hakettiyse onun kazanması benim dileğim..Gaşatasarayın bu seneki düştüğü durum konusunda ise şunları söylemek isterim.. Bundan sonraki yıllarda Fenerbahçe ve Beşiktaş da aynı durumları yaşayacak diye tahmin ediyorum.. Zira Anadolu klüpleri bilhassa son yıllarda çok güçlendi.. Bu güçlenmenin sebeplerinden biri de Anadolu semaye sahiplerinin bu kulüplere çok büyük maddi destek sağlamaları geliyor.. Ayrıca, tv yayın haklarından da büyük paralar elde ediyorlar.. Bunun yanında bir de çok iyi ve kaliteli yabancı oyuncuları çok ucuz fiyatlarla getirtip, hem takımlarını güçlendiriyor, hem debu oyuncuları daha sonra, üç büyüklere çok iyi paralarla satarak da güçlerine güç katmış oluyor..Üç büyük kulübün bir diğer sorunu ise, federasyonun ve siyasilerin Anadolu kulüpleri yanında duruşları olarak görülüyor.. Federasyon ve siyasiler de, sermayenin yönünde ve yanında yer almak zorunda olmaları.. Bu durum değişmiş değil.. Daha önce üç büyükler lehine olan sermaye, bu kez anadolu takımları tarafına yön değiştirdi..Tüm bu gelişmeler sonucunda da, üç büyüklerin bu mücadeleden yara almadan çıkabilmeleri zor görünüyor.. Hatta yakın gelecekte, üç büyüklerden küme düşenleri görürseniz şaşmamak gerekir..Pek sorunun cevabı olmadı ama, n'apayım.. Ben Galatasaray kazanır diyorum.. Tersi olusa da, onlar için üzülürüm.. Bu nasıl fenerlilik demeyin.. Benim gibisini zaten az bulursunuz..Sevgiler..

Kızlar Ne Diyor 10

• Büyük derbi 2-1 Fenerbahçe lehine sonuçlandı.

• G-F0-0ya da0-1diyorum ben bakıcaz..[Bursasporluyum]

• Cimbom yenecek Feneri..

• Evet ağzımdan yel aldı.. Sevindiniz umarım..
      Bir fenerli olarak ilk cevabıma verilen tepki nedeniyle, inat için ikinciye bu cevabı yazmıştım.. Neyse, cimbomlular da fazla üzülmesin.. Her takımın başına gelebilir.. :))

• real değil reel ol biraz mümkünmü dediğin..

• ağzından yel alsın yaa :((

• Fenerbahçe diyorum. Lugano ve Selçuk'ta gol atsın istiyorum. Selçuku gs arkadaşlar iyi hatırlarlar :))))

• BANK ASYA 1.LİG 1.LİG BANK ASYA ŞİKEBAHÇELİLER SİZİ

• sema seni seviyorum

• bence maçı fenerbahçe alır

• Galatasarayın yenmesini isterim :)

• :P öööööö

• hadi ordan kokoş

• GALATASARAY yensınde azda olsa kendıne gelsın

• Fenerbahçe her türlü alır :D

• benimki tam tersi..

• ben fenerliyim ve bu maçıda fener alicak ben okudum üfledim... o dediğin 2-0 lik skorda fener 2 gs 0 olarak geri dönecek...

• benim de:))

• galatasaraylıyım ama fenere acaip sempatim var,

• Ben Galatasarayın yenmesini istiyorum.Eğer Galatasaray FB'yi yenerse dünyalar benim olur.Ben 2-1 GS maçı alacak diye tahmin ediyorum...

• şaşırmışsın :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Büyük derbi 2-1 gs

• aldık paraları ohh yarasın :D

• favoriler kaybeder herzaman bu maç cimbomun

• fotbol bu herşey olabilir fakat kadro kalitesine bakarsanFB alır diye düşünüyorum

• fenerbahçe yener diye düşünüyorum. iyi oynuyorlar bu galatasaray'ın fenerin karşısında tutanacağına inanmıyorum..

• bence maç galatasaray için çok önemli bir maç gs maçi alamasa bile berabere biter bir trabzon spor lu olarak düşünüyorm.. maç tahminim gs:2 fb:1 veya gs:1 fb:1

• 3 ihtimal var tek sonuç fenerbahçe her zamanki gibi alır. farktan korksun gsliler

• Koyu bir Fenerli olarak tabiki takımımın kazanmasını istiyorum..10 yıldır olduğu gibi kocalık görevimizi bakalım bu sefer de yerine getirebilecek miyiz :)

• fenerbahçe bu galatasaraya 6 kasım 2002 yi hatırlatır diyorum. Karar sizin hakim bey :))

• Galatasaraylı olarak bu maçta farkla yenilmeyi istiyorum fenerliler bir 10 sene daha konuşur ama önemli değil takım öyle bir hale geldiki neredeyse takımda iç savaş çıkacak kadar gruplaşmalar var Ama Fener bahçe bizi en kötü zamanında bile yendi suan onların üstünde şampiyonluk ve galibiyet serisi olsun bizden daha çok baskı var bu durumda fener maça defansif ve tek forvetle başlıyacak ilerde alex galatasarayda defansa yönelebilir bunun sebebi ise defansta kanatlardan basıcak oyuncumuz yok yani Galatasaray hata yaptığında vüyük ihtimal gol yiyecek ama kim kazanır derseniz galatasaray daha ağır basıyor.

• Ben Galatasaray taraftarıyım. Dua ediyorum Fenerbahçe 7 atsın. Bizi rezil eden adamların hepsi (başkanından malzemecisine) taraftar tarafından o stada gömülsün. Stat yansın kül olsun ve önümüzdeki sezon Zümrüdüanka kuşu küllerin arasından yeniden doğsun.Eğer şans eseri Galatasaray bu hafta yenerse işimiz zor. Bu yönetim gitmez. Biz ise aynı Fenerbahçe taraftarlarının zamanında yapmak zorunda olduğu gibi "Şampiyon olamadık ama Fenere k..duk (beeeeeep). Şampiyon olmayalım ama Fenere her maçta k...lım (beeeep)" klişe lafını oluşturmak zorunda kalırız.

• evet evet, galatasaray yenecek, dediydi dersiniz

• şaşırtıcı olacak,favori fener, borsada fenerbahçenin hissesi vardı, sattım. galatasaray yenecek ve hisseler acaip düşecek...

• kiminle yenicek ankaragucunu yenemedı daha :D

• Galatasaraylıyım Fenere 100 tl basıcam herkez gitsin başta adnan olmak üzere ! :D

• sen akıllısın zaten ablacım...

Yükleniyor...