Ks Acilen zayıflamam lazım?

Acilen bir 5 6 kilo vermem lazım , sevgilim askerden geliyor o askerdeyken kilo almışım :( 3 haftası var lütfen yardım edin ? Nasıl zayıflayabilirim ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Sakin ol, bugun dısarı cık ve bir bim markete ugra, cay reyonundan kayısı cayı'nı bul bunu al ve git gunde 3fincan ic cok buyuk faydası oluyor. Eger ki bim de yoksa lipton'un kayısı cayı'nı al ya da aktarda rahat bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Kaı8sı çayı kabız yapmaz mı?

• 3ayda zaten ilk bir haftada hissediyorsun karnından once karın bolgesi gidiyor...

• Eig icin tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 7

• 5-6 kiloyu alırken kafana sor!

0|0
    2|1
  • Acil zayıflama durma
    http://i.hizliresim.com/6ZWLGW.jpg

0|0
    0|0
    • Ay Allahım sen koru :! Bu ne

• durmadan koş yemeği azalt ben ilkokuldayken çok şişmandım bir internet oyununa sardım artık yemek yemiyordum gündede 3-4 saat futbol oynardık arkadaşlarla bir ayda 11 kilo mu ne verdim ama şimdi ver deseler bir git derim en azından 3-4 gider azimle

0|0
    0|0
  • Beceremeyeceksin bunu demedi deme

0|0
    0|0
    • Yaa niye öyle diyosun

• Anneeee :((((

• hemen seni diyete alıyoruz ks olarak gir içeri 2 günde 30 kilo vericeksin az sonra sabret...

0|0
    0|0
    • Niçin dalga geciyorsun :(

• ks senin zayıflabilmen için hiç bir şey yapamaz bunu anlatmaya çalışıyorum... bunu yapacak olan sensin... ks değil akıl almak için soruyorum filan deme verilen her akılı tutacakmış gibi google yazar zayıflamanını etkili yöntemleri ama önce iradene sahip olmlaısın gerisi bomboş

• sihirli değneğimi değdireyim zayıfla :) 3 hafta çok kısa

0|0
    0|0
  • Zayıflayamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ahada benim gibisi :D aynı dertten muzdaribiz tatlım benimkide 8 gün sonra dağıtıma geliyo ve ben kilo aldım yoğurt ye aç kalmalısın birde bol su bundan 5 ay önce böyle 29 kilo verdim ama kahvaltıyı atlama

0|0
    0|0
    • Aç mı kalayım? :(

• ama bak suyu içmezsen sen zayıflamayı unut! hadi göster kendini bak çoçuk sana kilo lmışssın der üzülürsünn :(

• :( evet yapmalıyım büyük bir tupperware suluk alayın hemen başlıyorum bugün :)

• Dikkat edeceksin yanı sıra Spor yapacaksın :)

0|0
    0|0
  • Organlarını kus.

0|0
    0|0
Yükleniyor...