Evli bir erkek taparcasına sevdiği bir kız için zaten huzursuz olduğu eşini boşar mı?

Evli bır erkek taparcasına sevdıgı bı kız ıcın zaten huzursuz oldugu esını BOŞAR MI cocukları olmasına ragmen?

Güncellemeler:
NOT !kız bosan demıyor ayrılıyor bu adamdan! adam mutsuz odugu ıcın bosanır mı dıyorum

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Anlaşıldı o bahsettiğin kız sensin.Kendini boş yere kandırma,çok büyük vebal alırsın.Uzak dur o evli deyyustan.O adam olsa zaten eşine yar olurdu.Eşine yar olmamışta sanamı yar olacak?

2|2
    0|0
  • sakın o taparcasına sevdiği diye bahsettiği kız sen olmayasın? Aman ha aman bu günaha girme eğer sensen

2|1
    0|0
  • vicdansızsa boşar

0|0
    0|0
  • bugün karısına bunu yapan yarın sanada aynısını yapabilir.

1|1
    0|0
  • 1 sayfa yazdım sonra sildim,acaıp cetrefıllı mevzu..sa,lar du,lar vardı bı dunya,yanlış işler bunlar

0|0
    0|0
  • Duymak istediğiniz, bildiğiniz, cevabı kendinize verin. Cevap soruda yatıyor zaten. ve soruda bu erkeğin kişiliğindende bahsediliyor

0|0
    0|0
  • ben evli bir erkeğim, evli olan bir erkek sevmesede ahlaksızca eşini terk etmemeli, boşanmak için bahaneler üretiyorsa bu onun ayıbı ve terbiyesiliğidir, kadıncağız onun için elinedene geleni mutlaka yapıyordur, huysuzluk yapan erkektir kesinlikle

0|1
    0|0
  • ben boşanmam adama göre değişir evlilik oyuncak değil

0|0
    0|0
  • Halen daha bunu yiyen kadın kaldı mı ya?

0|1
    0|0
  • yuva yıkanıda bakmıcağı yuvayı yapanıda mevlam bildiği gibi yapsıın

0|1
    0|0
  • Bugün ayın onudur,

Yüküm buğday unudur,

Evliye gönül verme,

Eve varır unutur.

0|1
    0|0
  • Onu boşayan onun için ayrıldığı kadınıda boşar

0|1
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmaz

0|1
    0|0
  • Boşayanı da var boşamayanı da.

1|0
    0|0
  • Taparcasına dövmek lazım öyle metresleri.

0|1
    1|0
  • Bunu bizim bilmemiz imkansız.Bunu sadece o adam bilir.

0|0
    0|0
  • boşanma ihtimali birini bulana kadar rafa kaldırılabilir :D

0|0
    0|0
  • oha !

0|0
    0|0
  • kız nasıl sevebilir? saçma değilmi

0|0
    0|0
  • Senin için karısından boşanıyorsa, ileride başkası içni seni bırakır falan diyenler olacaktır -belkide altta demişlerdir bilmiyorum- ama bence yanlış mantık. Seninle daha iyi olacaksa boşansın ama "Zaten huzursuzum" klasik bi' yalandır. Sen olduğun için karısına yeterince vakit ayırmıyordur, aklı sendedir bu nedenle evliliği biter.

Vicdan azabı çekebilirsin rahat rahat.

Öptm by

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Sofrayı hazırlamadı diye boşayan var , sen ne diyosun.

0|0
    0|0
  • hımm ama sonuçta aklında yada güvendiği sen varsındır ona dayanarak rahat boşar ama normal şartlarla boşar tabiki nasılsa evlilik alın yazısıysa boşanmakta öyledir

0|1
    0|0
  • ben böyle olsam bana deseki senin için boşarım ben istemem o çocukların nefreti mutluluk vermez

0|1
    0|0
  • boşayana şerefsiz denir.

0|1
    0|0
  • Boşar boşar ama yarında o sözde taptıgı kızı boşar.

0|1
    0|0
  • boşanmaz

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Çok sevdiği ama huzursuz olduğu için boşar.

0|0
    0|0
  • Boşar, tabi biz buna normal bi erkek demiyoruz. Neyse açtırmayın ağzımı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...