Ayrıldığı yabancı sevgilisinin resimlerini eskort sitesine koydu. Nasıl değerlendiriyorsunuz?

Kendisini terk eden sevgilisinden intikam almak için akıl almaz bir harekette bulundu.

Çılgın dişçi, 24 yaşındaki Rus sevgilisi Ruzilya Khusnutdinova'nın fotoğraflarını eskort kızların yer aldığı siteye verdi. Genç kız, fotoğrafların altına telefon numarasını da yazan sevgilisine ve fotoğrafları araştırmadan yayınlayan siteye 16 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

ALINTI

Benim Görüşüm:Asla ahlaklı ve delikanlı bir hareket değil..

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• senin görüşüne katılıyorum hiçde ahlaklı bir insanın intikam için yapması etik olmayan bir durum bu.. ayrıca bu durumda Ruzilya açtığı dava sonucunda haklı olacaktır, durumu tabi tam olarak bilmiyorum ama keşke bir davada eski sevgiliye açsa ama sanırım bu gibi durumlarda site de boş durmayıp eski sevgiliye bu yalan yanlış bilgilerden dolayı dava açabilme hakkı var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kesinlikle katılıyorum insan oncelikle gercekten adam olmalı!

0|1
    0|0
  • Oha kişiliksizlik örneği

0|0
    0|0
  • haklısın delikanlı bir adamın yapacağı bir şey değil

0|1
    0|0
  • şerefsiz olarak değerlendiriyoruz

0|0
    0|0
  • profil resminde öyle.

2|0
    0|1
  • iyi fikir :D

0|0
    0|1
  • Kesin numarasınıda dağıtan popo oğlanıdır o.

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı.

0|0
    0|0
  • Soyu sopu tükenisiciye

0|0
    0|0
  • e-kolayda okudum ben de bu haberi gündüz haha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• onu bunu bosverınde kız koseyı donecek :D Bence onunda ısıne gelmıstır :D

0|0
    0|1
  • Gavadın önde gideniymiş sen eski sevgilini nefret de etsen başka erkeklere malzeme edeceksin ha. Vay gavat vay demezler mi adama.

0|1
    0|0
  • Adice bir tutum.

0|1
    0|0
  • şayet ayrıldığı sevgilisi eskort sitesine yakışıyorsa gayet mantıklı bi davranış atalar boşa dememiş ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye gerçi öyle bi karakteride sevgili yapan zihniyetede yuh al bir vur ötekisine ;)

0|1
    1|1
  • serefsızlık...

0|1
    0|0
  • bende üniversitede beni evden atan ev sahibinin telefon numarasını "öğrenciye uygun ev verilir" diye fotokopi çektirip bütün üniversite kampüsüne asmıştım artık gerisini düşünemiyorummm...:))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Kız Davayı KAzanırsa Köşeyi Döndü :D

0|0
    0|0
  • Karaktersizin tekiymiş...

0|0
    0|0
  • Olur böyle vakalar, salla

0|0
    0|0
Yükleniyor...