Dövüşcü kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar sokak kavgası demiyorum :D profesyonel şekilde dövüş yapan kızları sever misiniz ? mesela ben kickboks a başlamayı düşünüyorum

Güncellemeler:
Arkadaslar artık bazılarınız anlasin şunu ben zaten kim ne derse desin gidicem cevremde hayir diyen kimseyi dinlemedim bile. Ben sadece benim gibi kimler seviyor insanlar ne düşünüyor fikirleri ne merak ettim. Sacma yorumlardan vazgecsin bazilari artık

1|4
19121

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 120

• lisede beraber tekvandoya gittiğim sevgilim vardı o ilkokuldan beri yapıyodu dudagımı patlattı tekmeyle beni çalıştırırken. kısacası çogu çekici bulmaz ama ben seviyorum.. bence wing chun daha uygun bir spor olur senin için kızlar için çok ideal..

0|0
    0|0
    • onu bilmiyorum araştırcam

• Ne var yasinda eger istiyorsan durma bence :)

• yaa :D öyle deme sana kolay geliyor tekvandoya ilk başladığım haftalar eve yürüyerek gidemiyodum 2 saat lik çalışama sonrasında . bir tempo vardır yoruldum diyemezsin sürekli biyerlerin morarır kanar ezilir burkulur. zamanla hissetmezsin ama ilk bikaç hafta zorludur. sonra zevk alırsın yediğin her tekme hoşuna gider attığın her tekme dahada çok hoşuna gider. molada az önce birbirinizi dövdüğünüz adamla oturup geyip yaparsın kin yafda kırgınlık olmaz. güzel yani ama ben almayım:D sen git. dövüşçü kız candır. çok hoşuma gider zafım var sanırım :D

• Seksi ama sakat kisimlarida var. Benim bitanesi vardi kaval kemigime botla doner tekme atmisti. d nasi atti onu anliyanadim ama basardi yani. d cok acimisti bee. Dovuscu kiz riskli abi. d ama gercekten kizlarin vucud hatlarini cok guzel yapiyo dovus sporlari

0|0
    0|0
    • fiziğim elverişli dövüşe zaten

• "İnanışa göre Nemesis, kinci, yapılan hata veya kötülüğün karşılığını getiren, kaderin vücut bulmuş hali, merhametsiz bir tanrıçadır." Wikipedia dan inciler. d gercekten senin kisiligini seapio bu dovus mevzusu galiba md

• severım :D

0|0
    0|0
  • kickboks öğrenen kızları severim de profosyonel şekilde dövüş yapan kızları sevmem :D

0|0
    0|0
  • gel beraber dövüşek 2 sene oldu muay thai 3>

0|0
    0|0
  • eski sevgilim profesyonal tekvandocuydu hocalık yapma belgesi vardı gelgelelim 1 dakikada yere seriyordum kadın ne kadar dövüş sporuyla ugrasırsa ugrassın bir cacık olmuyor bosuna başlama.

0|0
    0|0
    • Belki de sen normalden fazla guclusundur cunku hoca olmaya hak kazanmis birinin bu ladar kolay yikilmasi zordur

• o zaman sana tek işine yarayacak şeyi söylüyorum sadece reflekslerini geliştir cok hızlı yumruk atmaya çalış eger bir erke sana saldırmaya yeltenırse hızla bir anda gırtlagına vur nefessiz kalacaktır ve kaçabilirsin sadece hızlı yumruk atmayı öğren yeter evde bile calısabilirsin ;)

• yumruk isine yoğunlasıcam :)

• Kadın da bir seksi duruş yürüyüş vardır... onu kaybetmem diyorsan yap ;)

0|0
    0|0
  • Ne dusunebilirim ki yanlis olan bisey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...