Dövüşcü kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar sokak kavgası demiyorum :D profesyonel şekilde dövüş yapan kızları sever misiniz ? mesela ben kickboks a başlamayı düşünüyorum

Güncellemeler:
Arkadaslar artık bazılarınız anlasin şunu ben zaten kim ne derse desin gidicem cevremde hayir diyen kimseyi dinlemedim bile. Ben sadece benim gibi kimler seviyor insanlar ne düşünüyor fikirleri ne merak ettim. Sacma yorumlardan vazgecsin bazilari artık

1|4
19|121

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 120

• Kendisiyle uzun uzun vakit geçirmekten zevk alacağım kız tipidir.
    ama ciddi ciddi profesyonel olacak ve meraklı, antrenmana istekli olacak.
    birlikte antrenman yapıp kafamıza göre icat yapabileceğiz :) fakat senin gibi ''başlamayı düşünüyorum'' tarzı insanlar için aynı şeyi söyleyemem. çünkü çok gördüm böyle hevesle başlayıp daha ilk ayında bırakanı :P baya baya hemde :D

0|0
    0|0
    • Ben zaten baslicam yer arastirmaya basladim bile. Ben sadece benim gibi sevenler var mı ne dusunuyorlar diye merak ettim soruyu dogru okuduysan baslasammi size soruyorum gibi bir cümle kullanmadim

• efenim doğru okuyun lütfen.
      ben size başlayın veya başlamayın gibisinden sözler etmedim :P
      dövüşçü kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz demişsin. bende düşüncemi aktardım.
      ve senin durumununda yüksek ihtimalle bir heves olduğunu söyledim ama yine de "başlama" diye bir kelime kullanmadım.
      ayrıca seviyor musunuz demişsin. evet seviyorum.
      kendimi bildim bileli de iç içeyim dövüş sporlarıyla.
      tavsiye eder miyim? tabii ki. ama başlayacaksan adam akıllı yap derim bu işi.
      hem maddi hem manevi önemli etkileri var insana.
      üstelik ne olur ne olmaz, beklemediğin anda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin.
      yanında bıçağını veya biber gazını bulundurmayı da unutmuş olabilirsin.
      fakat vücudunu asla bir yerde unutmazsın. silahın her daim seninle olur.
      garanti iş yani :P

• yapılabilecek o kadar fazla spor çeşidi varken,
    dövüş sporlarını bir kadına yakıştıramıyorum,
    hatun kişi deyince narin biri düşünüyorum hep, belki o yüzdendir...

0|0
    0|0
    • olabilir tabi dediğin doğru ama ben durduramıyorum kendimi mesela askeriyeye yazılcam çalışıyorum dövüş sporlarının hepsini denicem bende böyle mutlu olucağımı düşünüyorum :)

• herkesin görüşüne saygı duyarım.
      ben sadece kendi düşüncelerimi söyledim...

• teşekkürler yorumların için :)

• lisede beraber tekvandoya gittiğim sevgilim vardı o ilkokuldan beri yapıyodu dudagımı patlattı tekmeyle beni çalıştırırken. kısacası çogu çekici bulmaz ama ben seviyorum.. bence wing chun daha uygun bir spor olur senin için kızlar için çok ideal..

0|0
    0|0
    • onu bilmiyorum araştırcam

• Ne var yasinda eger istiyorsan durma bence :)

• yaa :D öyle deme sana kolay geliyor tekvandoya ilk başladığım haftalar eve yürüyerek gidemiyodum 2 saat lik çalışama sonrasında . bir tempo vardır yoruldum diyemezsin sürekli biyerlerin morarır kanar ezilir burkulur. zamanla hissetmezsin ama ilk bikaç hafta zorludur. sonra zevk alırsın yediğin her tekme hoşuna gider attığın her tekme dahada çok hoşuna gider. molada az önce birbirinizi dövdüğünüz adamla oturup geyip yaparsın kin yafda kırgınlık olmaz. güzel yani ama ben almayım:D sen git. dövüşçü kız candır. çok hoşuma gider zafım var sanırım :D

• sen severek başla bence o spora :D
    sanki insanların görüşünü alıp öyle başlıycakmışsın gibime geldi :D

0|0
    0|0
  • sen prof. olamazsın.

1|0
    1|0
    • Teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• Hiç başlama çok geç o işler küçükken baslan lazmdı smdi gitsen çok zaman alır zorlanıp sıkılırsın ben 7 ysmdan 16 ysma kadar gittim hep dayak yedim 😁 güzel vucudum var tek faydasi bu ögrendiklerm bir ise yaramadı zaten yarisini unuttum kavgaya gelen 30 kisi geliyor

0|0
    0|0
  • Spor yapması bir adım önde olması için yeterli.

0|0
    0|0
  • Severim, ya da sevmem. Kişisine göre. Ancak birinin kendini savunması iyi bir şeydir. Kendi sevsin yaptığı sporu kişi ben sevmesem de olur.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin içindeki vahşilik kadınlarda da var bazı spor dalları ile içindeki hayvanlığı dışa vurma gibi :=) benim de bir bayan arkadaşım vardı o da meraklıydı bende ona boks yapmayı öğrettim baya bir süre çalıştırdım bir gün kavga ettik ve bana benim öğrettiklerim ile saldırı yapmaya kalktı ben pek vurma taraftarı olmadığımdan onu engelledim ama baya baya vurmaya kalktı :=) bıraksam pataklayacaktı. Aslında hoş oluyor kendini savunması ama aşırıya kaçınca suyu çıkıyor zor sabrediyor sun

0|0
    0|0
    • Soyle ki bizim ulkemizde bayanlarin kendini koruması gerekiyor en azından disardaki pisliklere karsi az da olsa şansımız oluyor

• Evet kendini korumak her zaman güzel bir şeydir hem spor yapmış olacaksın aynı zamanda kendine güvenin de artacak bence kimsenin fikrine başvurman gereksiz

• Kimsenin fikrine başvurduğum yok. Dusuncelerinizi merak ettim. benim gibi kimlerin sevdigini bir anlasaniz artik

• Eh yani :)

0|0
    0|0
  • Spor yapan insan hiçbir zaman kötü olmaz. Ama daha farklı bir spor türünü seçmeni öneririm yarın bir gün ağzın, kaşın patlarsa hiç iyi şeyler olmaz, taekwondo falan olabilir.

0|0
    0|0
    • Taekwondi ilgimi cekmiyo ok nedense

• Yanliz yazmisim ilgimi cok cekmiyor nedense demek istemistim ben heo kickboks maclarini izledim kucuklukten beri ona daha cok meyilliyim o yuzden

• Kişisel görüşlere saygı duyarım.

• Severim hem eldivenlerimizi giyer bir birimizi döveriz eğlenceli olur (⌒▽⌒)

0|0
    0|0
  • Seksi ama sakat kisimlarida var. Benim bitanesi vardi kaval kemigime botla doner tekme atmisti. d nasi atti onu anliyanadim ama basardi yani. d cok acimisti bee. Dovuscu kiz riskli abi. d ama gercekten kizlarin vucud hatlarini cok guzel yapiyo dovus sporlari

0|0
    0|0
    • fiziğim elverişli dövüşe zaten

• "İnanışa göre Nemesis, kinci, yapılan hata veya kötülüğün karşılığını getiren, kaderin vücut bulmuş hali, merhametsiz bir tanrıçadır." Wikipedia dan inciler. d gercekten senin kisiligini seapio bu dovus mevzusu galiba md

• kavga etmek isterim onunla ^o^

1|0
    0|1
  • Bir müşterinin kızı vardı.
    Kız Üniye hazırlanıyor.
    Psikolojik olarak da biraz agresif ama tatlı bir kız.
    6 yıldır dövüşüyormuş.
    Erkekler bile korkuyormuş okulda :D
    İYİ BİR ŞEY YANİ.

0|0
    0|0
  • İyi olur kendisiyle beraber yanındaki adamları da koruyabilecekse tadından yenmez. Ama bu çocuk bana laf attı neden dövmüyosun derse olmaz o iş hahah :D

0|0
    0|0
  • bilmem hiç tanımadım ondan birşey diyemem

ama sempatik olabilirler

0|0
    0|0
    • Sadece kendini savunmasını ogrenicek kisi hala ayni olacak o yuzden bence hala sevimli olmaya devam ederiiz :)

• Oladabilir

0|0
    0|0
  • bızım salonda vardı ıkı kız gelıp mılletle muhabbet edıp gıderlerdı sonra hoca kovdu sende bu kafadaysan gırme bu ıslere

0|0
    0|0
    • asla bütün spor dallarını denicem o derece istekliyim

• ozaman basarılar sana

• teşekkür ederim

• farketmez

0|0
    0|0
  • severım :D

0|0
    0|0
  • Spor yaparken çekici görünüyorlar.

0|0
    0|0
  • bana itici gelir

0|0
    0|0
  • Süper olur.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Erkekler seviyor veya sevmiyor diye başlayacaksan başlama. Spor yapmak için başla.

0|0
    0|0
    • hayır zaten başlicam sadece benim gibi kimler seviyor merak ettim yoksa ben istiyorsam kimsenin dediğini umursamam

• Sporun kötüsü olmaz canım... bayanlar içinde güzel birsey. Ama birseyler öğrenipte beni dövmeye gelmesinler bende gittim kickbox a (:(:(:

0|0
    0|0
  • Belli başlı sporlar dışında ben kızlara pek yakıştıramıyorum dövüş sporlarını. Mesela tenis, yüzme, voleybol, fitness falan çok yakışıyor ama basketbolu, hentbolu, futbolu, dövüş sporlarını pek beğenmiyorum bayanlar yapınca

0|0
    0|0
  • boksçu kadını allah dumanımın başına vermsin :)))
    ne yani bu yaştan sonra dayakmı yıyecez yaww :))))

0|0
    0|0
  • anormal değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    90

Kızlar Ne Diyor 19

• 2 sene oldu. kickboks yapıyorum lisanslı. gereksiz kas sıkıntın olmicak. kadınsılığından bir şey kaybetmiceksin. formunu korur kondisyonunu geliştirirsin. antremanları sıkıcı değildir. vücudun esner mesela. sağlık içinde spor önemli. kesinlikle gitmelisin.

1|0
    0|0
    • her yaşta her kiloda başlanabilir mi? mesela bana senin yaşın geçti artık felan diyolar..

• azim çok önemli. özellikle bacak açma egzersizlerinde. ilk zamanlar çok acı çekiceksin mesela kasların çoktan oluştuğu için. ama imkansız diye birşey yok. bizim klüpte koca koca adamlar kadınlar bile var. :)

• ben sokak dövüsüde severim, profesyonelde :D misal tekken de bir kız var Christine diye bayılıyorum ona 😂

0|1
    0|0
    • hahha aynen sokak dövüşünden kastım saç başa yapılan kavgalar :D

• ya one oyle sacını tutup eline dola cek o kavga öyle olmaz :) bikeresinde kızın biri anneme kufur etti sacından tuttum asagı dogru egdim kafasını dizimi ni gecirdim kafaya burnu kırıldı mahkemelik olduk :D

• Helal be canim harikasin bende bir keresinde kiz bana kufur etti diye karin bosluguyla kasik bölümünü fena sekilde tekmelemistim ozur diledi sikayet falan olmadı :D

• Onlara çok özeniyorum ben ya.

0|0
    0|0
  • Dun tv de gordum giydirmisler don sutyen agzini yuzunu dagitti karinin o da onun bacagini ezdi nasil bir se yearabbim tirstim yeminlen her yer kana bulandi :s

0|0
    0|0
  • Onunda bir adi var muay thai yapiyosun bil bari

0|0
    0|0
  • Iyidir ii

0|0
    0|0
  • Kursa gitmiştim bir ara biraz erkeksi tavırları severim

0|1
    0|0
  • bir ara düşündüm düşünmekle kaldı

0|0
    0|0
  • Of en büyük hayalim :( Bir gün mutlaka...

0|0
    0|0
  • 8 Senemı taekwon-do ya adamış biri olarak diyorum ki.. kick boks agzını yuzunu dağıtır taekwon-do yap hem savunma öğren hem bıyerıne bişe olmasın :D

0|0
    0|0
    • Kickboks ilgimi fena çekiyor ya :) ama sana cok özendim simdi

• İyi araştır görüceksin daha güzel olduğunu.. ya da 2sinide dene bakalım sırayla senı hangisi mutlu ederse devam edersın zaten :)

• Haklısın dedigin gibi yapivam teşekkür ederim :)

• Ben erkeksi bulurum ama iyi bişey aslinda :)

0|0
    0|0
  • dövüşçü kız mı olur ya :P

0|0
    0|0
    • olur olur :D

• üfff şapşal

• gurur kaynağı

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Güzel olur

0|0
    0|0
  • Bir kızın dövüşebilmesi, kendini koruyabilmesi çok iyi olur bence :)

0|0
    0|0
  • seksi duruyor bence

0|0
    0|0
  • Kas olursa hos durmuyo bnce bir bayanda

0|0
    0|0
  • Bende Taekwondo yapıyorum m:) zaman kötü korunmak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...