Kilo verme kas yakma cardio?

Arkadaşlar merhaba size herşeyi detayıyla anlatıcam ben 95 kiloydum spora başlıyalı 15 gün oldu 15 günde 2.5 kilo verdim haftanın 6 günü spora gittim ve gercekten tempolu çalısıyorum bunun bana bir zarari olurmu diye korkuyorum çünki 5 ayım var 5 ay sonra askere gidicem yani küçülür müyüm anlarsınız işte zadece kilo verip fit olmak istiyorum kaslarımda gider diye korkuyorum

25 dakika koşu 8 ila 10 seviye arası toplam 200kalori
40 dakika bisiklet toplam 200 kalori
25 dakika uzay yürüyüşü toplam 200 kalori
Spora gidis 30 dakika 120 kalori
geliş 30 dakika 120 kalori

Bunu haftanın 6 günü yapıyorum yani fit olmak istiyorum biraz kiloluyum bana yardımı dokunan olursa sevinirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 6 gün spor çok kaslarının dinlenmesi gerekiyor yoksa güçsüz kalırsın haftada 3 güne dusur

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu iş tutmaz demedi deme

0|0
    0|1
  • Fazla kardiyonun kas üzerinde olusuz etkisi oluyor diye biliyorum. Fakat hangi şartlarda olduğuna dair bir fikrim yok. Ve haftada 6 gün biraz abartı geldi bana, vucudun dinlenmeye ihtiyacı var. Ve 15 günde 2.5 kilo, yediklerinize dikkat etmiyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Yediklerime tabikide dikkat ediyorum ekmeği kestim şekeri kestim... Aksam sekizden sonra yemek yemiyorum ama rahatlikla yapabiliyorum ve bana zarari olmuycağını düşünüyorum. Bu site oyle düşün muyor...

• bu anlattığın tempoda vücutta kas mas kalmaz kardeşim

0|0
    0|0
  • biraz zor gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...