Supplement marka tavsiyeleriniz nelerdir? Neden o marka?

Arkadaşlar supplementlerden güvendiğiniz markalar nelerdir? Fiyat olarak bütçenize hangisini uygun görüyorsunuz? Genelde alışverişi sabit bir markadan mı yaparsınız, yoksa hangi markanın ürünü bütçenize daha uygunsa ya da isteklerinizi hangisi karşılıyorsa ona mı yönelirsiniz?

Supplement marka tavsiyeleriniz nelerdir? Neden o marka?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• matrix

0|0
    0|0
    • Tam olarak markanın ismini ya da ürünlerinden birinin bulunduğu link atabilir misiniz hocam?

• hesap yapabılıyorlarmı ona bakmak lazım en basta

• Abi en iyisi konuyu kapatalım, gece gece durduk yere günaha yeteri kadar girdim. Biraz daha girmeyim. :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Muscletech, MusclePharm, Optimum son dönemde önde markalar. Yine son dönemde BSN kaliteli ürünler çıkarttı tabi Optimumların Gasparilerin seviyede olmasada fiyat açısındanda daha uygun ve dediğim gibi kaliteli ürünler. Bir sürü marka var detaylı araştırma yapmanı öneririm.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, detaylı araştırıyorum fakat kullanıcı yorumları önemli. Türkiye de herşeyde olduğu gibi bu işte de epey bir bütçe ayırman gerekiyor o yüzden kalite olarak adlandırdığımız "kullanıcıya hitap ve fiyat uygunluğu" açısından tavsiyeler almaya çalışıyorum.

• supplemente göre değişir mesela bsn, antrenman öncesi için iyi bir ürünü vardır noxplode, universal'in gh max vardır yalnız bu üst düzey bir supplementtir 2 seneden önce önermiyorum, onun dışında weider'in protein ve bcaa 2000'i baya kalitelidir, optimumun gold whey'i fiyat performans açısından iyi bir üründür... liste uzar gider

0|0
    0|0
    • Hocam benim tavsiyeden kastım, ürünlerin ne işe yardıkları ya da hangi ürünü ne için kullanayım tarzında değil sen beni yanlış anlamışsın ya da ben anlatamamışım. Ben ürünlerin firma ve kalite anlamda karşılaştırılıp değerlendirdiğin zaman hangi firmayı önerirsin anlamında. :)

• ama işte her firmanın öne çıktığı ürünler var, araba değil ki bu mercedes opel'den üstündür diyelim :)

• Mercedes hangi konuda Opelden üstündür diye bir soru takılıyor insanın aklına, araçlar amaçlara hizmet eder benim bildiğim insanlar amaçları için araçara hizmet etmez. Yani ben avlanmaya giden bir insan olarak bağa, araziye tutup ta sls amg sokamam herhalde? :) O yüzden hani bütçeye uygun ve kaliteli bulduğun markalar var mı diyorum. :)

• Çünkü en iyisi o NECO

0|0
    0|0
  • No xplode yan etkisi yok verdiği enerji ve kuvvet yuksek

0|0
    0|0
    • Hocam önerdiğin ürün antreman öncesi alınıp antremanda yorgun ve enerjisiz hissetmemek için kullanılan bir ürün ben farklı ürünler kullanıyorum fakat marka ve marka hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek isterim.

• Lazar angelov hepimiz birgün onun gibi olmak istiyoruz :)

0|0
    0|0
  • hardline progainer !!! fiyat, etki ve içerik bakımından müthiş, yerli ve ucuz. protein ve kalori açısından gayet iyi, kesinlikle kullanmalısın.

0|0
    0|0
    • Hocam hardline nutrition dan memnun musun? Progainer bana göre değil hocam definasyon aşamasındayım, yüksek karbonhidrat barındırıyor progainer.

• Hardline piyasanın en kötü mallarından biridir fiyatıda bu yüzden ucuzdur bilip bilmeden yorum yapmayınız.

• @ZeBrandon 3 kullanan arkadaşıma sordum 2 si senin cevabını 1 i memnunum cevabını verdi, kullandıysan neyden memnun kalamadın. Şuanda kullandığın marka veya markalardan önerin var mı, neden o markalar?

Yükleniyor...