İçimizde gizlediklerimiz hakkında..

Arkadaşlar, kimsenin bilmesini istemediğiniz çok büyük bir sırrınız var ve uzun zamandır saklıyorsunuz. Ortaya çıkmasının neticesinde size zarar vereceğinden eminsiniz fakat kısa bir süre sonra bunun ortaya çıkacağını sezdiniz ve etrafınızdaki yakınlarınız bu önemli sırrı öğrenmeye başladı. Naparsınız? Gelen felaket zaten gelecek deyip biran önce onlara söylemek zorunda mı kalırsınız ? Yoksa onlar daha da çok emin olana kadar bekleyip , ortaya çıktığında söylemeyi mi tercih edersiniz?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• bekleyipte daha çok strese girmektense olup biteni tüm gerçekliğiyle anlatıp bir nebzede olsun rahatlarım her gün öleceğine bir kere ölmekk daha iyidir

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Önce sebepleri sonra sonuçları ortaya koyacaksın. ve bir denge hesabı yapacaksın.olayın akışını iyi takip etmen gerekiyor.Bu sırrı senden başka kim biliyor.yakınların ögrendikleri zaman sana nasıl bir zararı dokunacak.belki ögrendiklerinde sana hiç zararı olmayacak

0|0
    0|0
  • Zamanın ne getirip ne götüreceği belli olmaz.Belki sır ortaya çıkmadan önce öyle şeyler gerçekleşirki olayın akışı değişir,yada sırrın üstünü örtecek yeni gelişmeler olur.O yüzden nede olsa ortaya çıkacak diyerek itiraf etmek pişmanlık getirebilir.

0|0
    0|0
  • Olayın sonunu "felaket" olarak nitelendirdiğine göre çevrenin ve yakınlarının büyük tepki vereceği bir sır olmalı bu. Madem öğrenilme durumu kaçınılmaz, elbette senin söylemen daha doğru olacaktır. Ve bir yandan da bunu söylerken sebep anlamında kullanabileceklerini düşünmelisin. Hani "baba ben komşunun camını kırdım" demek ile "baba ben yan arsaya taş fırlatırken yanlışlıkla komşunun camına gelmiş ve kırılmış, çok özür dilerim" demek farklı şeyler.

0|0
    0|0
  • Bende içimize giydiklerimiz hakkında diye okuyup daldım içeri =(8

0|0
    0|0
  • Her iki şekilde de zarar veriyor anladığım kadarıyla. Detay bilmediğim için fazla şey söyleyemem ama tavsiyem, sonradan pişman olmaman için ne hissediyorsan onu yap. Sonucu ne olursa olsun hissettiklerini yapıyorsun, üzülmeni gerektirecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Madem sır sonuna kadar inkar et.

0|0
    0|0
  • benden duymalarını tercih ederim

0|0
    0|0
  • asla yakınlarımdan ve sevdiklerimden birşey saklamam...bilirim ki bir gün ortaya çıkar.allahtan korkmasam kuldan utanırım...

0|0
    0|0
  • beklerdim.sonrasında açıklardım.Bu zaman zarfınıda iyi değerlendirip uygun bahane veya açıklamayı öncede bulmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • Ben salağa yatarım.. Çok güzel yatarım hemde. Sanki sır daha sonradan benim sırrım olmuş gibi.

0|0
    0|0
  • ailenin güvenini kaybetme bence yapacagın en büyük hata olurrr

0|0
    0|0
  • herşey birgün ortaya çıkar dürüst olamak herzaman kazandırır olabildiğnce çabuk açıklaması gerekir

0|0
    0|0
  • Benimle birlikte büyüyor onlar dalları her geçen gün uzuyor batıyor kalbime

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar beklerim. Bekliyorum da zten...

0|0
    0|0
  • başımı alıp başka diyarlara giderdim

0|0
    0|0
  • ya hep ya hiçciyimdir baskasından öğreneceklerine benden öğrensinler

0|0
    0|0
  • Asla söylemem =)

0|0
    0|0
  • ortaya çıkarsa anlat

0|0
    0|0
  • Ortadan kaybolurum :)

0|0
    0|0
  • Söyle kurtul demişler

0|0
    0|0
  • içindekini gizleme açığa çıkar bak advantage kart reklamı yapıyorlar 1000 tl az değil:P

0|0
    0|0
  • ne yaşadı? ailenden önce burda paylaşabilirsin

0|0
    0|0
    • Yaşanmış bir şey değil. Sonuçta herkesin içinde ailesinden sakladığı veya çevresinden sakladığı (kendine göre) büyük sırlar vardır. Bu sırlar ortaya kanıtlarıyla beraber çıkarsa napardın onu sordum?

• >İçi seni yakar dışı beni.

0|0
    0|0
  • Önlem almaya çalışıp, kapatırım. Ayrıca istihbaratı nereden aldıklarını bulup direkt ondan çözerim işi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yok kimse bişey demeden söylemem sırrımı.

0|0
    0|0
  • Olaya göre değişir diyim de hiç böyle bişey yaşadığımı hatırlamıyorum :) Anlatmak istersen olay neydi? Belki ona göre fikir yürütebiliriz..

0|0
    0|0
  • ben olsam sölemezdim. kendileri öğrensinler bırak. hem şöle bi durum da var, ya öğrenmezlerse? ya sen bi yolunu bulursan öğrenmemelerinin? bence sükunetini koru

0|0
    0|0
  • salağa yatıyorum, çok belli oluyo ki böylece konuşmak istemediğimi üstü kapalı belirtmiş oluyorum

olmadı kafamı duvara vura vura gerçekten hafızamı kaybetmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • bu saklanılan şeye göre değişir. hangi karar daha az verirse onu yapmak lazım. hatta mümkünse inkar yoluna bile gidilebilir.

0|0
    0|1
  • bana zarar verecegini düsünüyorsam. inzivaya cekilirm.

0|0
    0|0
  • Bende kalsin

0|0
    0|0
  • hazır hissettiğim zaman herşeyi anlatırım

0|0
    0|0
  • ortaya cıksa bile inkar ederim.

0|0
    0|1
  • bananeci tavrımı sergilerim.