Yeni tanıştığınız ve hoşlandığınız birisine ne zaman duygularınızı söylersiniz?

Arkadaşlar ben birisiyle tanıştım ve kendisinden çok hoşlandım. Kendisinin bana karşı tutumu da iyi. Şimdi ise ona başka birisinin çıkma teklifi etmeden ben etmek istiyorum.

Fakat ne kadar süre sonra demeliyim bunu? mümkün olduğu kadar kısa olsa kötü olur mu?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• biraz acmayı dene o konuları dokundur karsı tarafın tutumuna göre konunun anafikrine inersin ama önceden denemeler yap daha kolay olur emin olup acıklama yaparsın :)

0|1
    0|0
    • haklısın... mesela ne diyebilirim? :)

• lafı değiştirmekte çok koyar ama ha :D

• karsı taraf isterse koyar gönüllü değilse normal konusmasına devam eder o konuya girmez sen zaten konusmanın akısında cakarsın hersey sizin aranızda olan konusmaya baglı karsı taraf bunu hissettiriyorsa bunu sen daha iyibilirsin acıl hemen zaman akıp gidio ona göre :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bi süre olması gerekmiyo

0|0
    0|0
  • bu kız nerden? muhabbetiniz ne derece var? sevgilisi olmadığına emin misin? önce bunları bilmek lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• duygularımdan emin olduğum zaman

0|0
    0|0
    • duygularımdan eminim zaten. ama erkenden pat diye dersem itici olur muyum?

• söyleme tarzın çok katı olmadıktan sonra kırıcı olmazsın

• Geç kalmadan söyle bence. O zamanı iyi ayarlaman gerekiyor.

0|1
    1|0
  • tanışalı 2 hafta olduysa zamanın gelmiştir hatta geçmeye de yakındır. yakında seni arkadaş olarak benimseyebilir :) tabi bu onun tavırlarına da bağlı onu sen biliyorsun yani. ama 2 hafta yeterlidir bence

0|0
    1|0
  • kalbim zamanı gelince kulağıma fısıldıyor

0|0
    0|0
  • karşındaki insan söyleyene kadar söleme kardeşimmm en iyisiiii...

0|0
    0|0
    • o zamanda başka birisi söyler diye korkuyorum

• kim söylerse söylesin sen söyleme o açılana kadr bekle hatta söylesin sen yine biraz saha bekle...her zaman tutar bu numaraaa

• The One olduğunu anladığımda o an, istemsiz

değilse demem zaten, o der, beklerim daha keyifli

0|0
    0|0
  • Hemen.

0|0
    1|0
Yükleniyor...