Arkadaşlar çözemediğim bir durum var lütfen yardımcı olur muusnuz ? çok önemli benim için..

şimdi benim çok hoşlandığım bir çocuk var, şimdi aramız kötü baya kötü..ben bu çocuğa hiç mezhebin ne falan diye sormadım,sormamda ama geçenlerde bu çocuk facebookta, babasının doğum gününü kutlamış bende merak ettim babası nasıl biri falan diye, adamın duvarında gezerken babası bişey paylaşmış..davut suları ehli beyit bunu paylaşmış..çocuk ordulu..sizce ne oluyor bu çocuk ;?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• sormayı ögren

0|0
    0|0
    • özür dilerim..sadece neden böyle bişey paylaşmış onu merak ettim.s ne olduğunuda bilmiyorum çünkü.

• Hayır yanlış anladın. ona sormayı ögren demek istedim. ona sor yani

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne Olacak Müslüman. Ehl-i Beyt: Peygamber Efendimizin ailesi, akrabalarıdır. Yani Alevi Felan Değil. Eğer Senin İnancın Farklıysa Onu Bilemem

0|0
    0|0
  • alevi olabilir. tam emin değilim.

0|0
    0|0
    • davut suları ehli beyt şimdi bi insan neden bunu paylaşır zaten ben ne olduğunu da bilmiyorum ki.s

• hz.ali ye falan giriyor diye biliyorum. ama yanlış bilgi vermiş olmayayım. ayrıca alevi değilim.

• ona sorup oğrenebılırsın

0|0
    0|0
  • Oda herkes gibi insan. Kemikleri falan var. 2 tane göz, kulak, el ayak... Uzaylı olacak değil ya.

0|0
    0|0
    • özür dilerim..sadece neden böyle bişey paylaşmış onu merak ettim.s ne olduğunuda bilmiyorum çünkü.

• nasıl yanı anlamadım ne gıbı ne oluyor ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...