En yakın arkadaşımın yaptığı şey sizce doğru mu ?

Dün gece bizde kaldı ben dersaneye gittiğim için yorgundum oda uykusunun geldiği söyledi yattık o facesi dönüktü onu açmış ve benim dersaneden hoşlandığım çocuğun en yakın arkadaşına gitmiş x kişinin sevgilisi var mı demiş. hoşlandığım çocuk daha önce bu arkadaşımı 2 defa gördü en yakın arkadaşı beni gördü bi gün çıkışımıza gelmişti göz göze gelmiştik. Çocukla zaten bakışıyoruz çocuğun anlamasını istemiyodum. Sabah kahvaltıda x kişinin sevgilisi yokmuş en yakın arkadaşıyla konuştum dedi hiç bişey demedim ama gerçekten çok sinirlendim 15 yıllık bi arkadaşımın bunu yaptığında benim sinirlenceğimi bilmesi gerekiyordu. Aklıma takılan bi soruda o arkadaşımın konuştuğu çocuk gidipte hoşlandığım çocuğa yakın arkadaşımın profilini atıp bu kız seni sordu demesi var ve hoşlandığım çocuğun sanki en yakın arkadaşım ondan hoşlanıyomuş gibi bi hal alicak ve ben bundan korkuyorum. Sizce doğru mu yanlış mı ? Ne yapmalıyım ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu 2 satıra indirgemelisin.

Ancak o zaman çözüm odaklı bir cevap verebilirim.

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaşım hoşlandığım çocuğun arkadaşına x kişinin sevgilisi var mı demiş

• evet

• Ayıp etmiş.

Ama bizde bir laf vardır, Yemeyenin malını yerler.

Erkekler Ne Diyor 1

• soru 2 bilinmeyenli denklem gibi çözmekte baya zorlandım sonuç ayıp etmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok karışık anlatmışsın gülüm ama sanırım senin sevgilin oldugunu söylemiş. O zaman yanlış yapmış.

0|0
    0|0
    • hayır hayır olay bu ' En yakın arkadaşım hoşlandığım çocuğun arkadaşına x kişinin sevgilisi var mı demiş '

• heee çok yanlış yapmışşş smdi o cocugun hoslandıgını sanacaklar.

Yükleniyor...