Red Bull Stratos ölmedi. Bunu bekliyor muydunuz?

Uzaydan dünyaya atlayan Red Bull Stratos ölmeden başarı ile indi. Ben şahsen tebrik ediyorum. Ölür diye düşünmüştüm. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• yayını izlerken dikkatimi çekmişti adam atlayışını yapmadan 9 milyona yakın izleyen vardı atlayışını yaptıktan sonra sağ salim dünyaya indi ve ardından 5 milyona düştü izleyici heralde izleyiciler şöyle bir kafayla izliyordu "tüh bee ölmedi" modunda :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öleceğini düşünmüyordum. ölecek olsa neden atlasın zaten. o kadar para dönüyor bu işte her halde araştırmasını yapmışlardır. ayrıca koruyucu kıyafeti de vardı yani.

0|0
    0|0
  • ölucek olsa atlamazdı... ınsanların dıkkatını cekmek ıcın %99 olur falan dıyorlar.. onlemlerını almıslardır zaten onlar

0|0
    0|0
  • Felix Baumgartnerden flash açıklama uzaydan ezan sesi duydum hadi bunuda açıklayın ataistler...:D

0|0
    0|0
  • Ölür diye düsünüyodum valla :D

0|0
    0|0
  • Bir link atar mısın, yabancı kaldım:/

0|0
    0|0
  • Allah ın inayeti üzerinde olmuş zatın demek

1|0
    0|0
  • Bilerek ölüme gidecek değil ya?

0|0
    0|0
  • nere indi la bizim damda bekliyodum onu

0|0
    0|0
  • kefeni yırttı helal olsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok heyecanlıydı :((

1|0
    0|0
  • Bende atlayabilirim artk buna inanıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben düşündüm bi rüzgar cıksa bu uzaydan ordan oraya savursa ama olmaz tabide:D neyse indi işte 8 dk içinde

0|0
    0|0
  • Ben öleceğini düşünmüyordum. Çok imkan vardı o kıyafet paraşüt falan .. Ama ben yinede çıkmazdım öyle bir yere.

1|0
    0|0
  • etmediğim dua kalmadı izlerken Allah'tan sağ salim indi

0|0
    0|0
  • ya bu nasıl bişey gerçek mi bu şaka mı ne bu nasıl sistem nasıl yani nasıl beynim aklım fikrim yok yani almıyo ya gerçek mi bu :/ ?

0|0
    0|0
  • "Adamın parçalanmasını izleyeceğim." diye heyecanlanmıştım.

0|0
    0|0
  • Helal olsun.

0|0
    0|0
  • biz de burada tayt tartışıyoruz işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...