Yabancı bir ortamda sevgilinizi sahiplendiğinizi nasıl gösterirsiniz?

Arkadaşlar diyelimki sevgilinizle yabancı bir ortama gittiniz haliyle çevrenizdeki erkek yada kızların sevgilinize alıcı gözüyle bakmasını istemiyorsunuz bunun içinde ortamdakilere bu benim sevgilim ona alıcı gözüyle bakmayın o bana ait mesajı verip sahiplenmeye çalışırsınız, işte o siz olsanız etrafa o mesajı nasıl verirsiniz bunun için ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar özelliklede kızlar sizden tavsiye beklemiyorum bana tavsiye vermeyin ben soruyu size soruyorum kendim için sormuyorum lütlen buna dikkat edelim soru anket amaçlı sorulmuştur...

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• koluna girmem yeterli olacaktır.. öyle öpmeler falan ortalıkta bana ters...

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sadece ona asılmaya çalışan birisi olursa inadına gülümserim ve sevgilimle huzurumu hiç kaçırmam, gıcıklık yaparsa da onu oturtan esprilerime maruz kalır ama ben moralimi hep üst seviyede tutarım...

0|0
    0|1
  • genelde elini tutarım yada koluna girerim.o bana sarılır hep zaten

0|0
    0|0
  • zaten arada öpüşürüz sarılırız falan bi şekilde belli olur yani

0|1
    0|0
  • Gömleğinin yakasını düzeltirim üstünde toz varmış gibi elimi kıyafetinde gezdiririm

0|1
    0|0
  • Bi' şey yapmam anlarlar zaten.

0|0
    0|0
  • Elini tutarim ben.

0|1
    0|0
  • Kendime güvenim tam olduğundan böyle basit oyunlara girişmem...

1|2
    1|1
    • bu cevap şey gibi oldu ben çok iyi şöförüm kendime güveniyorum kaza yapmam tamam sen kurallara uysanda karşındaki acemidir o çarpar :) bulunduğun ortamdaki kızlar sizin ne olduğunuzu bilemez hemen belki kardeşisin belki kuzenisin belkide kankasısın birde bu boyutuyla düşün istersen...

• ilk verdiğim öğrneği tekrar veriyorum sevgilin nekadar iyi şöför olsada karşıdan gelen acemi olabilir sevgilin bakmaz ama karşıdakiler sevgiline bakarsa?

• Baksınlar. Aşkım çok yakışıklı ve o benim derim ;)

• sevgilim nerde nasil davranicani bilir.

0|0
    0|0
  • elini tutmak aklına mı gelmedi.

0|0
    0|0
    • ben ne yapacağımı biliyorum merak etme ben sorularımı bilmediğim için değil anket amaçlı soruyorum eğer sen bilmiyorsan elden tutmaktan başka ne yapman gerektiğini söyliyeyim

• sevgilin var ama el ele tutuşmuyorsunuz hayli ilginç bir durum ama sadece el tutmak gerekmez onu sahiplendiğini göstermek için genellikle kızlar sevgililerinin cekedini gömleğini yada gravatınıda düzelterek gösterebilirler

• 2 yllık ilişkim var ve dokunmak yasak .bizde böyle. olsun.

• erkeklere pis bir bakış atabilirim benden uzak dur şeklinde abartıyla degil,sevgilimin de koluna girmem bence yeterli olucaktır

0|0
    0|0
  • Elini tut bırakma saçlarıyla oyna falan gülümse yanağından öp

2|0
    0|0
  • 1- "nbr kızlar sizi sevgilimle tanıştırıyım" (gözlerim alev alev)

2- omuzlarımız birbirine değer, cıvımanın alemi yok

0|0
    0|0
  • etraftaki kızlara genlde ters ters bakıyorumm.. :) istem dışı :p

0|0
    0|0
  • elini tut,yanağindan dudadından öp.

0|0
    0|0
  • elini bırakmam.

0|0
    0|0
  • bn ona bakanlara bı baktım mı yol alıyolar zaten

0|0
    0|0
  • alnına yaz ' sahipli ' yada tasma tak boynuna üstünede adınla soyadını yaz te allaaam :D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Genellikle erkekler, kızların yanındaki erkekten çekinir, öncelikle bakan erkekleri bir güzel süzmeli, göz dağı vermek gerekli ve sevgiliyle sürekli ilgilenmeli. Ters bir durumda çocuğu yığıp, ortamdan sevgilinin elinden tutup, çıkıp gitmeyi göze almalı bir erkek. Ve durumu gereği sağlam durmalı, biraz havalı olmalı.

2|0
    0|1
    • en iyi cevap olmalıı duyurulur

• Bu dediğin olsa olsa, başkalarının, senin eğlenmene mani olması, ambargo koyması demektir. Erkekler her yerde... Güzel bir kız gördüğünde sen bile bakmıyorum diyemezsin. O zaman evden çıkamayız. Ama ağırlığını koyduğun zaman hiçbir problem çıkmaz. Ha ağırlığını koy derken de artistlik yapmicaksın tabi. Ama bu kız benim diceksin gözlerinle, yeri geldiğinde gerekeni yaparım diceksin. Sahiplenmek öyle kuru kuruya sahiplenmek değildir. Şiddet yanlısı değilim ama herşey yerinde, yapılmalı diyorum.

• Ben şahsen, hödüğün tekinin sevgilimle eğlenirken, tadımı kaçırmasını veya bana mani olmasını istemem, zoruma gider. Benim tadım kaçacağına, onun tadı kaçsın derim. Ha 1.90'ım, yapılıyım, tuzum kuru... Belki ondan böyle konuşuyorum ama her erkek de erkek gibi kendini geliştirmeli ve gerekli yapıya ulaştırmalı. Yoksa o kızın yanında dolaşmanın bir ağırlığı olmaz. Yanındaki kıza güven veremiyorsan boştur o ilişki. Erkek dediğin, eğer gerekiyorsa dövüş sporlarıyla bile ilgilenmeli.

• Sürekli etrafı keserim bakanın gözünün içine bakıp dikkati üzerime çekerim sonra haliyle kafasını çevirirler zaten. Gerçi yüzükler yetiyor birbirimize aitiz demek için.

0|0
    0|0
  • Elini tutardım. Zaten konuşmalarım da ona ismiyle hitap etmez hayatım aşkım sevgilim bitanem gibi cümleler kurardım.

0|0
    0|0
  • Sarılırım, kavrarım belinden, olmadı elinden..

0|0
    0|0
  • Kızın yanında sakin ve ağır başlı durmam yeterli oluyor. (bunu uygularsan espirilerin dışında tutarlar seni onuda sölim ama çok iyide mesaj verir ona göre davranırlar)

1|0
    0|0
  • Benim yapacak çok bir şeyim yok; kızın gözü, g...tü benden başka bir yerlere kayıyorsa, zaten hiçbir şey yapamam.

O zaman, bu kızın beni sevmediği ve yanlış bir tercih yaptığım sonucuna varırım.

0|0
    0|0
  • bakışlarım yeter korkarlar zaten.

0|0
    0|0
  • yapışıp öperim dudagından net ve yeterli mesaj

0|0
    0|0
  • kucağıma alırım

0|1
    0|0
  • NE YAPMAZDIM Kİ . ADAM BİLE KESERİM .

1|0
    0|0
  • yanında öyle bi duruşum olurki...karşıdan bakanlar anlarlar..

0|0
    0|0
  • Zaten sahiplik hissettirmek zorunda bırakıyorsa sıkıntı var..

0|0
    0|0
  • Sahiplenmem icin bı sebeb varsa

Ben fazla geniş adamimdir aslında

0|0
    0|0
  • sadece belinden tutarım adam olan gözünü çevirir

0|0
    0|0
  • Yanından ayrılmam kollarımın altına alırım ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...