Siz olsaydınız ne tepki verirdiniz kızlar ?

Dershaneye gittim,tenefüste arkadaşla sınıfın karşısındaki koridorda muhabbet ediyoruz.Arkadaşımın sınıfında bir kız var işte onu gördüm sınıfta lan bu kız at dedim,bunu alıcan bir odaya 24 saat dedim.Tabi bunu derken 50 cm sağımda kızın aynı sınıftan yakın arkadaşı yanımızdaymış.İlk başta farketmedim ben karşıdan at dediğimiz şahıs geldi arkadaşıyla konuştular,arkadaşı anlattı sanırsam bana bakıyordu öyle kızgın bir şekilde değil,gülerek.

EDİT:Daha önce bu kızın bana baktığını falan gördüm arada bende bakıyordum,dershanede yakışıklılar arasındayım muhtemelen.Ona göre onların sınıftan çıktığım kızla ayrılıp bu kıza yazıcam.Tepkisi ne olur ? :D

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Onu bilmemde ben suratının ortasına 2 tane geçirirdim. Yıldızları sayardın :))

0|0
    0|0
    • Sen şişmansn o at,aranızdaki fark sana sadece şişko derim :D

• Gerçi resimdeki senin olma ihtimalin bile meçhul,neyi tartışıyorsak byes :D

• Resim koymak mecburiyetinde bile değilken kimseye gercekliğimi kanıtlıyacak değilim..

• ata bineyim derken dikkat et at sana bindirmesin.

0|0
    0|0
    • Öyle birşey olmaz canım benim merak etme :D

• ata binmeyi hayal ederken o attan düşersin inşallah

0|0
    0|0
    • Siz daha ordamısınız kız at dediğimi biliyo gülüyo dert etmiyo,siz dert ediyorsunuz :DBirşeyler yaşar mı benle ? :D

• aşık olmakla şeyinle düşünmek arasında bi bağ yokki.sana aşık ol diyen de yok.neyse çenemi yormayım sen anlamazsın zaten.

• Neyini anlamıyacağım kızım 19 yaşında ne aşkı,işime bakar geçerim,en güzelleriyle,en taşlarıyla gezip tozup yiyişmek hakkımdır,bir kere geldim bu dünyaya :D

• tanıdık bi yavşağa çok benziyosun

0|0
    0|0
    • Adam akıllı yorum yapmıcaksan kalabalık yapma kardeşim :D Kız zaten kendiside biliyor ne bok olduğunu :)

• adam haklı.d

• Yavşaklık bunun neresinde bayanukala77 ?

• Allah belanı versin emiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
    • Niye bela okuyorsun kardeşim :D

• hiç sevmediğim erkek tipi

• Nasıl yani ? Arkadaşım benim at dediğim şahıs zaten at gibi ve kendiside biliyor bunu dediğim hoşuna bile gitmiştir,ayrıca kaşar bir kız giyiminden belli.

• olmaz olun..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...