Milli takımın zavallılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Normalde disiplin şartlarından milli takıma çağırılmaması gereken maganda, malesef ki avrupa standartlarında olan tek türk oyuncu olduğu için Fatih Terim'in tek umudu olarak kadroya çağrılıyor. Acaba Hollandanın dünya kupası taktiği gibi Töre'yi tek başına çayıra salıp kalan 10 kişiyle kapansak başarılı olabilir miyiz?

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Omer de gelse iyi olurdu ama torenin yarari > omerin yarari

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 16

• Zavallılık, çaresizlik veya adı her neyse. Durum bundan ibaret. Arda ve Caner'le birlikte Avrupa standartlarında oyunculardan biri ama Hakan ve Ömer'de bu ayarda futbolcular. Töre'nin ne olursa olsun Milli formayı giymemesi gerekirdi. Futboldan belli süre men ve para cezası alması gerekirdi diye düşünüyorum fakat adam 1 yıl geçmeden tekrar forma giyebiliyor. Hakan ve Ömer değilde başkaları için yapılmış olsa bile Töre'nin bu kadar kolay affedilmemesi gerekirdi. Yazık Türk futbolunun geldiği noktaya.

0|0
    0|0
  • Töre yerine omer toprak ile hakan cagrilmaliydi defansta sorunlar var zaten

0|0
    0|1
  • Milli şuurun ve beraberliğin olmadığı bir ülkede milli takımın başarılı olmasını nasıl beklersin? Bugünün şartlarında tayyibin başkomutanlığında savaşa giriyoruz deseler asla gitmem o savaşa. Bilmem anlatabildim mi?

1|0
    0|0
  • Emre ye laf edenler hiç izlememiş Emre nin yurtdışında oynadığı maçları falan heralde. Şu an yaşlı olduğu için aynı verimi gösteremiyo belki ama Emre nin ölüsü bile Türkiye orta sahasını toparlar.

0|0
    0|1
  • Senin maganda dedigin adam türkiyenin en iyi yerli oyuncusu bu bir ikincisi sen gözündeki at gozlugunu cikar haberleri oku toreyle bu isin alakasi yok omer toprak ve arkadaşlarıyla gokhan törenin arkadaslari kiz icin kavga edip olay çıkıyor iki oyuncunun bu isle alakasi yok unutma

0|0
    0|0
    • En iyi türk oyuncu olduğunu ben de kabul ettim zaten. Daha dikkatli okursan anlarsın.

• Ömer neden gelmiyor o zaman?(bence gelmese de olur hiçbir özelliği yok)

• Omer bu yuzden gelmiyo birbirlerine bu yuzden kin tutuyorlar

• İkiside alınmamalı cezalarını çekmeliydi ömerle hakana yüklenmemeliydi.

0|0
    0|0
  • aynen ya emrenin ne işi var milli takımda adem büyük neden yok ve başkalarıda illa 4 büyükdemi oynamayalrı gerek.

0|0
    0|0
    • 7 tane bursalı var daha ne olsun? Adem büyük milli takım seviyesinde değil bence.

• neden değil daha niceleri var emre sanki mlli takım seviyesinde?

• Hakan çalhanoğlu?

0|0
    0|0
    • Hakan sadece şut atar, pas atar. Gökhan bir COMPLETE PLAYER. Dar alanda çabuk, geniş alanda süratli, adam geçer, tır gibi güçlü, sağ-sol ayak şut atar, asist yapar, defans yapar.

• İnşallah arda geldiğinde de bu oyun devam eder.

• Aynen aynen arda iyidir Bozmaz inşallah

• Hersey tamam da tek sorun Gökhan Töre mi?

0|0
    0|0
    • Sanırım soru anlaşılmadı. Emrenin kaptanlık, terimin tdlik yaptığı bir milli takıma Töreyi de kabul ettik. O, cepte. Diyorum ki hollanda nasıl 10 tane ortalama oyuncuyla kapanıp robbeni ilerde tek umut olarak bıraktı ve bu sayede 3. oldu. Biz de başarılı olabilir miyiz diye sordum.

• Balık baştan kokar. Tüpçünün başkan oldugu bir fedarasyon varken, Töre nin verdiği zarar görünmez bile. Madem milli takımı küçümsüyorsunuz, inanmiyorsunuz sorunlarina kafa yormaniza da gerek yok.

• Izlemiyorum artik

0|0
    0|0
  • Hollanda'nın 4 eksiği var ama 2-3 sallarlar gene

0|0
    0|0
  • Kaçış yok aga paşa paşa ezilcez! bu ülkeden hiç bir konuda başarı beklemiyorum!

0|0
    0|0
  • aynen zavallıyız futbol konusunda

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum ya

0|0
    0|0
  • bu ülkenin herşeyi zavallı

0|0
    0|0
  • Milli takım için üzülüyorum sadece