Fitnesstan "gerçekten" anlayanlar bir bakabilirmi?

Kas 52.00 yağ 25.00 bugün bir hoca kas oranimin fazla olduğunu söyledi ama yağ olduğu için hiç belli olmuyor boy180 kilo 65 kas oranim fazla mi? Ve yag oranimi nasil azaltabilirim? Birde kondisyon arttirmak için neler yapabilirim? Simdiden Teşekkürler..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok kişide bu sıkıntı var ancak hastaneye gidip çok sağlıklı hiçbir yan etkisi zararı olmayan bir yöntem var yağ alma belirli bir miktar yani zararı olmuyacak kadar alabiliyolar deri biraz sarkıyo ama sonra vücut düzeltiyo onu zamanla 1 ay kadar sürüyo

0|0
    0|0
    • Emek ve azimle calisip ter dokerek halletmek varken neden kolaya kacayim yahu:)

• ya mesela kas yapmak isteyenler protein tozu ya da daha kötüsü steroid yapıyo ama bu sağlıklı bir şey

• Ikisi ayni sey degil ama.. streoid kullananin aklından suphe ederim zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir turk kizinin boyum 1.80 dedigini gormeyeli baya uzun zaman oldu.. buna sevindim..
    sen yağ oranım yüzünden kaslarım gözükmüyor diyorsun ama o boy orantina 65 kg olman zaten yag oraninin cokta yuksek olmadigini gosteriyor..% olarak yağ oranin kaç % 12 veya % 15 arasi tahmin ediyorum

0|0
    0|0
    • :) ama işte sıkıntı orda yağ orani % 23 25arasi çıkıyor hep:/ % 18 falan olmasi lazim

• Yağ oranin yuksek.. o zaman kiloya göre kas oranin düşük.. yag vererek kaslarini gorunur yapmaya cabalarken bir yandan agirlik calis kaslarida uyandirmaya bak.

• Protein karbonhidradı az alırsın kaslar yıkıma uğrar azalır ama tavsiye etmem o boya kaslar normal sen yağ oranını düşür ozamn görüntünden memnun olmazsan düşün kas yıkımını

0|0
    0|0
  • Kas oranında bir yanlışlık var sanırım

0|0
    0|0
    • Hayır dogru birkac yerde daha olcturdum..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...