20 numaranın tehtidleri?

Bjk tv, lig tv den temin ettiği görüntüleri yayınladı. Koridor da Bilic geçerken, 20 numaranin açikca "şere*siz" dediği duyuluyor. Ondan sonra da "Anam avradim olsun, burasi İstanbul." diye bir kelime kullaniyor. Bu açik bir tehtidtir. Zaten bu şahsiyetsizin kimelere güvendiğini, cemaate sırtını nasıl yasladığını herkes biliyor. Bu şahsın daha fazla arkasında duracak Fenerbahçe taraftarının da, Camiasının da şerefini, onurunu, gururunu, karakterini her türlü sorgularım.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• fener onu gönderemez gönderirse başlarına çorap örerler biz onu boşuna kapıdan içeri almadık bakma sen fenerliyim dediğine ilk bize geldi türkiyeye dönücem diye adnan polat kapıdan içeri sokmadı çünkü biliyodu ne halt olduğunu fener se efendim şike olayı cemaatin işi diyor e kardeşim ne işin var o zaman emreyle ülkerle bunlar cemaatin admı cematin şirketi değil mi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilic de sutten cikmis ak kasik degil, tabi bu emreyi hakli cikarmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Görüntüleri atsaydın bizde izlerdik gerçi gerek yok biz biliyoruz neyin nolduğunu bu maçta bardağı taşıran nokta oldu herkes öğrenmiş oldu.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama o maçta emreye çok küfür ettim gereksiz sinir patlamaları falan biri gözünü karartıp dövse hiç üzülmem pezevenge..
    herkese yap ama bilic gibi bir teknik direktöre yapma bunları saygısız herif..
    Her güzelin bir kusuru olurmuş bizim kide emre işte kardeşim :))

0|0
    0|0
  • Duran yok. Gitmesini istiyoruz. Siz de Bilic'in orada ortalığı karıştırmaya çalıştığını kabul edin.

0|0
    0|0
  • görüntüler, şahitler ne olursa olsun, fenere birşey yapmazlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...