YGS-LYS derken SPOR'suz kaldım. Yardım edin hele bilenler?

Arkadaşlar, ygs lys derken iyice kiloları aldım. Elimde 1 çift 5 kg'lik dumbeller var. Yaza kadar kaslarımı geliştirmek ve hamlık atmak için bu 5'er kg'lik dumbeller ile nasıl bir program önerirsiniz? İlk defa ağırlık kaldıracam bu arada :) Ve gündüzden akşama kadar dershanede olduğumdan ve ders çalıştığımdan dolayı programı gece uygulayacam. Bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?

Güncellemeler:
up up

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum bu is sandin kadar basit degil en azindan o ekipmanlarla yaza kadar gozle gorulur birsey elde etmen cok zor yine de cok tecrubeli olanlar paylassin dusuncelerini benim dusuncem bu

0|0
    0|0
    • ben gözle görünür bişey istemiyorum. Yani istiyorum ama bu ekipmanlar ile bu kadar vakitte buna ulaşamayacağımın farkındayım. Ben hamlık atmak istiyorum. Sadece vücudun üst bölgelerini geliştirebildiğim kadar geliştireyim. Başka da bir derdim yok. Yaz geldiğinde zaten fitness salonuna yazılacam. Hiç salon tecrübem yok. Tek bildiğim o ilk hafta hamlık atarken milletin ebesi ağlıyormuş. Ben o kısmı çabuk geçeyim istiyorum :)

Yükleniyor...