Zamanın çabuk geçmesi için ne yapayım?

arkadaşlar,yarın evde yalnız olucam. sevgilimden ayrıldıktan sonra çok kötüyüm. yalnız kaldıkta deliriyorum,neşe yapmalıyım. yarın yalnız olucam evde. zamanın geçmesi için ne yapa bilirim?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• uzaydan atlayan adamı izle sonra sor kendine elin adamı uzaydan atlıyor ben hala evde napıyorum diye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben de bugun evde tek basımaydım sadece dershane vardır 1 de geldim eve sonra bombos.. nette takıldım tv izledim benim sevgilim yok ama bak vakit geçti :)

1|0
    0|0
  • bilgisayara geç arkada televizyon açık olsun zaman dehşet hızlı geçiyor . film izle face de takıl bul bir şey yada saçınla uğraş maske yap evi temizle yemek yapmayı dene bulursun bir şey yani

0|0
    0|0
  • uyu

0|0
    0|0
  • bu sitede sorulari yanitla.internetten dizi film seyret.

ev temizliği yap

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarını çağır

1|0
    0|0
  • kitap oku. Sosyalizmi anlamaya çalış lenin den başla ;)

0|0
    0|0
  • Yarın manitayı eve atıcam..

0|0
    1|0
  • Dışarı çık.

0|0
    0|0
  • Sabah kalkınca güzel bir kahvaltı yap, sonra temizliğe başla, ardından duş al uzat ayaklarını ve eline en sevdiğin kitabı al oku. Bak o zaman geçer zaman.

1|0
    0|0
  • hahah ben yarin acacam kombiyi sonuna kadarr.. alcam kız arkadasımı yanıma, üstümüze bi polaar. elimizde kahvelerimiz.. ayaklarımızı uzatcaz, filmide acacam ohh keyf..

sende öyle tek basina takil hehehehe

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 8

• arkadaşlarını çağır sohbet edin, acın film izleyin komedi olsun, olmadı hareketli parcalar acıp oynayın hem stres atmış olursunuz=)

1|0
    0|0
  • Evden cıkabilirsen alışverişe cık arkadaslarınla iyi vakit gecer ama evde takılcaksan illa 1 satt nette takıl, kitap oku, arkadaslarını çagır, film al izle, uyu. ama arkadaslarla takılmak veya dısarda gezmek cok daha iyi gelecektir.

1|0
    0|0
  • gel bize kahve içelim dertleşelim:)

1|0
    0|0
  • Aç son ses bi müzik kendine yemek yap. Ye iç dans et. Olmadı mı ? Güzel bi korku filmi aç o korkuyla aklına bile gelmez :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını ara biyerlere git gez dicem ama kelin merhemi olsa başına sürermiş bende aynı durumdayım yalnızlık çok zor

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarını çağır yemek yap onlara kafa dağılsın =))

1|0
    0|0
  • evde yalnız olma.

0|0
    0|0
  • butun gun film izlerim ben olsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...