Arkadaslar sizce kac kilo veririm?

Merhaba arkadaslar vermem gereken 10 kilom var.Bu persembe fitnessa basliyorum.Bir arkadasim elma sirkeli suyun yag yaktirdigini soylemisti her gun elma sirkeli su icicem sabah kalktigimda aksam yemeklerden önce filan bunun yaninda her gun okula yuruyerek gidiyorum telefondan hesapladigima gore giderken 150 kaloriye yakin yakiyormusum ve gunluk en fazla 900 kalori alicam.Sizce 1 ayda kac kilo veririm ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasm her sabah 1 tatli kasigi tarcin at suya ic bana dua et :) 6 yildir spor yapiyorum neyin ne oldugunu biliyorum bak tempolu yuru kosu bandinda sakin kosma yurursen yag kosarsan su atarsn ve cikolatadan uzakdur 1 dido yedigini farz edelim 1 saat kosu bandi yapsan vucuttan atamazsn aksam 1900 dan sonra yemek yeme aciktiginda elma ye tok tutar. daha fazlasi icin ulasabilirsin. 1 ayda 15 garanti verirsin ama boy kilo vb onemli orantili olman lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kac kılosun kı☺️

0|0
    0|0
  • sanmıyom inanmıyom o kalori yaktıran şeylere

0|0
    0|0
  • verme kalsın bırak

0|0
    0|0
  • Boyun ve kilon kaç

0|0
    0|0
    • Boyum 1.60 kilom 62

• Ilk önce yemeklerden kisacaksin yemeklerin suyunu yeme tatlı yok kola yok ekmek çok az bolsu iç en az günde 1 saat yürü :) ayrıca. 12 kg fazlan var :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...