Profilinizi niye gizliyorsunuz?

sorarken ya da cevaplarken değil de, profil sayfasını gizleyenlere soruyorum. Sakladığınız neyiniz var ki profilleriniz gizli? Açık seçik verdiğiniz cevaplarınızı toplu halde görsek kıyamet mi kopar? Ne yani bu gizlilik? Mesaj istemiyorsanız mesajı kapatın olur biter. Zaten fotoğraf yükleyen de yok ama saklanan saklanana. Sanki bulunmaz Hint kumaşısınız :)))

Güncellemeler:
özgüvensizlik had safhada, gizlenin bakalım
şu güzel soruya 1 yıldız verenler başta olmak üzere herkeşe benden çaaay

0|0
1519

En İyi Erkek Görüşü

• uzun zamandan sonra ilk defa bugün gizledim bundan sonrada böyle olacak.gizli soru sormam gizli cevap vermem biri sorarsa gerçeği görür ama sormasına gerek yok.burası sanal alem yakında ayrılıyorum zaten

0|1
    1|2
    • en iyisini yapıyorsun. Ben de ayrılıyorum yakında, çok seviyesiz burası

• eksilemeyin kardeşimi, dağılın

• onları boşver pozitif bakıyoruz hayata onlar işte seni öyle düşünen önyarglı kişilerden.-lesinler çokta tın.biz detaylara takılmayız.bunlar bizim için gereksiz detaylar.senin moralin düzeldiyse sorun yok.hiçkimse 4/4 lük değil önce herkes kendine baksın.sen iyi ol en iyi cevapta burasıda - verenlerde önemli değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Sizinkiside gizli.Bu soruya kendiniz cevap verin.Benim anlim açık :)

1|2
    0|1
    • sizi tanıyorum, size lafım yok

• Teşekkür ederim Türkiye yılda bir çok kere geliyorum.Türk değilim belki ama Türkiyede ailem var.Dedelerim Türkiyede öldu ve bir çok ailem Türkiyede gömülü.Bellki kanımda Türk kanı yok ama inan bana bayrağım diye adlandırdığım ay yıldızınız kalbimde damgalı.Onun haricinde en azından örümceklerden korkuyorum.Bir çok kişi gibi yargılanmaktan, düşüncelerimi aktarmaktan hatta kavgalara sırtımı dönmekten korkmuyorum.

• devlet dairesindeymiş gibi konuşuyorsun yahu :)) çok ciddisin, relax :))

• Gökten zembille indim de ondan ...

0|2
    3|2
    • seni sevmiyorum biliyor musun? yazdıkların bana çok saçma geliyor, modsun diye soruyu da silersin biliyorum. Eleştiriye gelemiyorsunuz hiç

• Her soruda sürekli ters ters ve alay eder tarzda cevaplar yazıyorsunuz ve bunu beğenmediğimi belirttim, size iyi günler

• Cesaret bulduğun an haberim olsun ...

• sn nie gizliysen ondan

1|0
    1|2
  • +18 resimlerim var

(kırın lan arkadaş ekle butonunu ilk 5'i eklicem)

0|1
    1|4
  • canım öyle istiyor.

0|1
    0|1
  • gizli işler peşinde onlar :D

0|0
    0|0
    • bişey sorcam. hakkaten ilişkin var mı yoksa bana gelmesinler diye mi sallıyorsun?

• hayali değil varki durumum öyle @soran =)

• he o dediğinden

0|0
    1|3
  • Owww çok gizli.Mesaj gönderme olayı açık ama profilim gizli.Ciddi ciddi profilime bakıp takip edenler vardı.Çok geride kalmış cevaplarıma yorum yapanlar falan oluyor.Rahatsız edici.

0|0
    0|2
  • Sen ne diye kendini gizliyorsan ondan.

1|0
    1|2
  • olay esrarengizleştirmek

0|0
    0|2
  • Ergenekonun şifresi var profilimde olooom.

1|0
    1|5
  • ben bulunmaz hint kumaşıyım

0|0
    3|3
  • keyfim öyle istiyor..

0|0
    2|4
  • Cevap sorunun içinde. Her isteyen cevaplarımızı toplu halde görmesin diye.

0|0
    0|2
    • görsün nolucak? neyini saklıyorsun ki?

• Ben sana şöyle anlatayım bir kaç cevabımı görerek benim hakkımda tam olrak fikir sahibi olamaz fikir sahibi olmak istiyorsada benim hakkımda, arkadaşlık isteği gönderir bu kadar basit.

• Sen neyini saklıyorsun şimdi?

0|1
    0|1
    • burda soruları soran sorar :)))

Erkekler Ne Diyor 18

• sitede tanıdığı olan kişiler çok fazla gizleniyor.hatta öyle kişiler varki açıktan yazdığı yorum hiç denecek kadar azken xperi tavanda :)

0|1
    1|0
  • Külçe külçe altın saklıyorum profilimde!

1|0
    0|1
  • bazı tipler verdiğin bir cevaba uyuz oldu mu daha önce vermiş olduğun bütün cevaplara saçma sapan yorum atıyorlar yada seri eksilemeye başlıyorlar

1|2
    1|0
  • düşüncelerimden korkum olmadığı için hiçbir soruda ve cevapta kendimi gizlemedim.

artısı eksisi de umurumda değildir.

0|1
    0|0
  • profiline girmeden hangi kızların yaşlarının kaç olduğunu ve hangi kızların güzel olup-olmadığını anlayamıyorum diyorsun yani. :)

0|1
    0|1
    • onla alakası yok dostum. kendine 20 diyen 15ler var burda zaten

• Salla dostum ya. Sen de benim gibi yap. Sorulara cevap ver, geç.

• herkese saygılarımı burdan fışkırtıyorum :)) gizemli olmaya çalışmayın yada gizli neysen osun kardeşim :))

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • Gizlilik ticki varsa istediğimiz zaman kullanma hakkımız da olmalı sanırım. Bunu yargılamak kimseye düşmez. Sen de gizlemişsin soru sorarken. Dinime küfreden Müslüman olsa :)

0|0
    0|1
    • Eksileyen vatandaşı tahmin etmek zor değil, gerçekler acıtır kardeşim. Yolun açık olsun :))

• seni bloklama vakti geldi çakma filozof seni :)

• sakladığım bişey olsa arkadaşlık teklifi ne yollarım ne de kabul ederim..!

0|1
    0|1
  • yaş 25-29 arası ise çok yazık

1|1
    0|1
    • yaş 24 ise çok gurur verici

• haklısın hint kumaşı :D

1|1
    1|0
  • anlamadim :(

0|0
    0|1
  • yalnızken neler yaparsın ki?

0|0
    0|1
  • Bulunmaz hint kumaşıyım.

0|1
    3|1
  • Adamda ki rahatlığa bak

0|0
    0|1
  • Dur acam iki dakika.

Al bak... Sonra kapatırım.:(

0|0
    0|0
  • önyargıların kurbanı olmak istemiyorum.

0|1
    0|0
  • sen neden gizliysen o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...