Yardıma ihtiyacım var, çocuğun hareketlerini çözemiyorum :(

Merhaba arkadaşlar,

hemen konuya giriyorum: meslek okulumda ilk başta önemsemediğim ve konuşmadığım bir çocuktan hoşlanıyorum.

Okulda hemen hemen her gün görüyordum ama hiç önemsemiyordum.

Belirli bi zaman sonra benim çevremdeki arkadaşlarımla arkadaş edindi ve sürekli beni gözetlemeye başladı.. ondan sonra bende yavaş yavaş ondan hoşlanmaya başladım (onu tanımadığım halde). Her neyse.. hemen hemen her gün karşılaşıyorduk, göz göze geliyorduk ama o ne selam veriyor ne de konuşuyor benimle.

Eh, o belki utancından bana merhaba demiyor diye bir gün okulun koridorunda karşılaştık ve benim bir arkadaşımın ona selam verdiğinde bende selam verdim ve yanından geçtim. Onun da sesi kişildi birden, yüzü kızardı ve yana bakıp çok sessizce selam dedi, sanki selam verdiğimden dolay çok rahatsız olmuş gibi.. Ertesi gün yine karşılaştım onunla ve yine selam verdim, o da bu sefer hiç beni takmıyormuş gibi sadece soğuk bir "selam" dedi. Bende utancımdan yerin dibine girecekdim o anda... bir kaç hafta boyunca onunla sürekli karşılaştığım yerlerden uzak durdum onu görmeyeyim diye, bazen görmemezlikten geldim. Ama her onunla karşılaştığım zamanda bana sürekli bakıyor ama konuşmuyor benimle, hep göz göze geldiğimizde derin derin bakıyor gözlerime..

Baya kafam karıştı, bu çocuk benden ne istiyor? Kendini beğenmiş gibi konuşmak istemiyorum ama okulumda popüler, terbiyeli ve güzel bir kızım ve şimdiye kadar hiç bir sevgilim olmadı, onun için çoğuların benden hoşlandığını biliyorum, yanlız bu bahs ettiğim çocuğu çözemiyorum işte :((

Sizce benden hoşlanıyor mu? Yoksa benmi onu görmemezlik'den geldiğim için onun kafasını karıştırdım? Benim ne yapmam gerekiyor? :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyor ama sen daha aktif bir kişiliğin oldugundan çekimser davranıyor,sana ayak uyduramayacagından emin değil,çekingen ve utangaçlıgı var,

0|0
    0|0
    • Haklisin bu olabilir :) Peki ya ben onun utangacligini almak icin ne yapabilirim? Ya da onun bir adim atmasini mi bekleyeyim? Bi tavsiyen varmi dir acaba? :)

• Tamam ozaman, çok sağol yardımcı olduğun için, inşallah dediğin gibi zamanla tanışır konuşurum onunla :)

• ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce önemsemiyordun, sonra önemsemeye başladın. Bunu hissettiyse acısını çıkarıyordur, rahatlığıyla dövüyordur seni...

0|0
    0|0
    • Haha o da doğrudur :D Ya senelerdir biliyorum aslında onu. Bir ilişkide olduğunu biliyordum, onun icin unutmuştum ben onu. Meger bayadır ayrılmış, yavaş yavaş arkadaşlarımla arkadaş edindikten sonra yine dikkatımı cekti ve hoşlandım. şimdi kabahat bende mi onda mi? Ne yapmamı öneriyorsun?

• Eh önce umursamiyorum tabi, bir iliskide olan erkege ne bakayim ben :D okula yeni gelen bir çocuga benzemissem simdiye kadar bir iliskide olmadigimdan'dir. Bir iliskinin baslangici nasil olur hic bilemiyorum, birsinin benden hoslandigini da nasil anlarim onuda bilmiyorum, safim yani o yönden :D normalde hep baskalarindan duyarim kimin benden hoslandigini. Ama dedigin gibi, eger gercekten benden hoslanirsa gerisi gelir artik

• Okula yeni gelen çocuk gibisin demek istemedim, yani sorundan önceden de tanıdığın anlaşılmıyor, sanki okula yeni gelen bir çocukla bakışıyormuşsunuz gibi anlaşılıyor. Her neyse...

Sen de ondan hoşlandığını belli edebilirsin ama ilk adımı onun atması daha iyi olur kanımca (:

• erkeklerde olur bazen öyle bi kızı sevmeyiz ama öyle dikkatımızı çeker kısaca elde etme hissi gibi bişi

0|0
    0|0
    • Yani aslinda bende gönlü yok diyorsun, degilmi? sadece gözetliyor..

• onu bilemem kızların oldugu kadar bzde sinsiyizdr :) bi erkegn bi kızı seviyomu yoksa elde etme çabasında belli bi yere kadar kolay kolay anlayamazsın

• bence sen kendi kendine gelin güvey olmuşsun

0|0
    0|0
    • Hangi konuda gelin güvey olmusum? Tam olarak anlamadim:(

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk adımı senin atmanı bekliyor. G.tü kalmış, kaçan kovalanır uyguluyor. Sen de kaçan kovalanır yap bakalım sonu nereye gidecek. Soğukkanlı davran. Ama cesaretini toplayıp adam gibi konuş bi.

0|0
    0|0
    • Zaten ona selam vermekle ben ilk adimimi atmis olmuyormuyum? ben simdi zaten hep görmemezlik'den geliyorum o pesimden kossun diye ama odun gibi dikilip sadece gözlerimin icine bakiyor :)) ya hic bakmasin, yada bakacaksa selam versin, zor birsey degilki :))

• Cesaretimi toplayamiyorum ama ya, yani cesaretim var aslinda erkek gibigim de :D ama gurur meselesi gibi birsey iste, onun gözüne basit bir kiz olarak gecmek istemiyorum:/

• Bunları değerlendirerek cevap verdim. Aksine, güçlü kız olursun gözünde. Ve erkekler, güclü kızlardan hoşlanır.

Yükleniyor...