18 - 19 yaşından sonra uzadınız mı veya tanıdığınız var mı?

ciddi bi şekilde cevaplarmısınız 18 19 yaşından sonra uzadınımız mı ? veya tanıdıgınz varmı ?

Güncellemeler:
boyum kısa değil 1,86 yım sadece uzarmıyım diye merak ettim herkese teşşkrler

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• O saatten sonra kolay kolay uzamaz insan... Boyun da iyiymiş daha nereye uzuyon... Kapıdan geçemeyeceksin, az biraz şükürlü ol...:)

1|0
    0|0
    • şükrediyoz canm yakındıgım yok sadece uzarmıyım diye merak ettm babam 1,93 te o yüzden hani yakalarmıyım hesabı

• senn için bi erkege giden ve yakışan boy kaç

• 1,85 ideal...

• kemikler 21 yasina kadar buyurmus, o nedenle uzayabilir bir insan galiba. umuyorum bende uzarim..

0|0
    0|0
  • erkelerin 21 yaslarına kadr falan uzam potnsiyeli var:)

0|0
    0|0
  • Boyumun uzaması kac yasında durdu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım ve her sene 1 cm uzuyorum:)) boy 1.80 :):):

0|0
    0|0
  • uzadim galba çünkü 1.70 falandim simdi 1.73 civarindayim.

0|1
    0|0
  • ciddi bir şekilde cevaplıyorum uzamadım.

0|0
    0|0
  • Ben uzamıyorum kaldım öyle..

0|0
    0|0
  • ben 17 den 18 e kadar uzadım hani.. işte 18 im ve evet yazın uzadım 18 ken ..

ve erkekler daha avantajlı bu konuda uzarsın yani hem 21 e kadar devam ediyormuş zaten

0|0
    0|0
  • evet 1 2 cm uzadım ama güneş sayesinde kesinlikle d vitamini alımı çok önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• tv doktorum proğramında izledim.. boy uzaması 18 yaşında sona erermiş...korkma daha uzayacağın kalmamış :)

0|0
    0|0
  • Ben şuan 21 yaşındayım daha 1 sene önce durdu boyumun uzaması her sene gözle görülür şekilde uzadım şuan 1.91 boyum var, korkudan basket bile oynayamadım bu yaşıma kadar :D iyice uzar diye korktum.

1|0
    0|0
    • anen baban kısaysa sende hormon bozuklugu olabilir anne baba kısa olan için 1,90 uzun kalır benim babam 1,93 oldugndan benim açımdan sıkıntı yok

• benim boy iyi daha uzamaya gerek yok babam beya uzun oldugu için sıkıntılarını biliyorum adam kamburlaşıyo... 1,86 on numara benim şikayetim yok sadece daha uzarmıyım diye merak ettm çogu kişiye göre uzunm daha allahtan belamızımı istiycez :)

• :D aynen yeterli ben kendimi bildim bileli sınıfın en uzunuydum hiç benden uzununa denk gelmedim :D yeterli geliyor pc için bile özel masa yaptırdım yetmiyor boy uzadıkça sıkıntılar artıyor :D

• uzamadım ama çevremde uzayanlar gördüm.

0|0
    0|0
  • Sağ bacağım uzadı benim.

1|1
    0|0
  • birkaç cm daha uzanabiliyor

0|0
    0|0
    • evet sanki 1 2 cm daha uzuycakmışım gibi geliyo :)

• 21 yaşına kadar uzarsın basket falan oyna 1-2 cm fark eder ben 18 yaşımda 1,76 dıydım 3 santim daha uzadım 21 yaşıma kadar 1,79 oldum

0|0
    0|0
  • ego mu tatmin etmek istiyon anlamadım ki

1|0
    0|0
    • hocam ne alaka bn 1,86 yım kısamı diye sormadım ki ! babam beya uzun oldugu için yakalırmıyım hesabı sordum ne adamsın ya

• yaşla çok fazla ilgisi yok sadece ergenlik çağında daha fazla uzuyorsun. : )

0|0
    0|0
  • askerdn önce 1.79'Dum geldiğimde 1.81 olmuşum .d

0|0
    0|0
  • uzamaz sın..

0|0
    0|0
  • Kızlarda 14 erkeklerde 16 yaşında boy uzaması durur daha uzayamazsın

0|0
    0|0
    • yanlış bi bilgi durmaz yavaşlar ama en fazla 15 16 bazende 17 yaşlarında atılır ondan sonra 2 3 cm , geçmez

• benim dedmle aynı şey durmaz büyük oranda yavaşlar 23 24 yaşında omurilik ve eklemler tamemen kemikleşir ve uzama olmaz

• 24 mü , yok 30 a kadar gidiyor , o dediğim yaşlarda boy uzamasını sağlayan kıkırdak uçları kapanıyor , istersen bak araştır git hastahaneye sor doktorlar ne söylüyecek , durmaz yavaşlar diyorsunda bu yavaşlamadada en fazla 5 cm olur diyorlar yani her sene 1 cm 1 cm diye uzamazsın belki 1 yada 2 cm uzarsın o kadar

• 19 yaşından sonra en fazla 1 cm uzarsın.Onun da yüzde 5 ihtimali var.

0|0
    0|0
  • daha ne istiyosun az kalmış bana yetilşirsin

0|0
    0|0
  • yok pek uzamadım uzayanını da bilmiyorum pek

0|0
    0|0
  • 15 cm uzayan tanıyorum.

0|0
    0|0
  • Ciddi bir şekilde cevap veriyorum, evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...