Çok yakın arkadaşlıkların, dostlukların sevgili durumuna dönüşebilme ihtimali ne kadardır?

çok iyi arkadaştınız dosttunuz.Yıllarca ya da aylarca onun hayatında başkası sizin hayatınızda başkası vardı.Hatta o sizin arkadaşınızla beraberdi bi zamanlar filan.Böyle dost olan iki insan, yakın arkadaş olan samimi arkadaş olan iki insan bi zaman sonra sevgili olabilir mi? Var mı aramızda bu durumu yaşayan arkadaşlar? çok yakın arkadaşlıkların dostlukların sevgili durumuna dönüşme ihtimali var mıdır? varsa bu nasıl gerçekleşir?

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Kavak yelleri stayla :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• çok zor ya. kendimden biliyorum. sevgili olsanız bile sağlam ilerleyeceğini sanmıyorum. sonuçta yıllarca birbirinize dost gözüyle baktınız. oldu da başardınız diyelim, ömür boyu süreceğinin garantisini kimse veremiyor, bu durumda olan dostluğunuza olur, birbirinizi tümden kaybedebilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Sınır belli aşılamaz ...

0|0
    0|0
  • olur olmaz diye bişiy yok, birbirlerini iyi tanıyorlar mutlu olabilirler=)

0|0
    0|0
  • Aynen böyle bahsettiğin bi durumu yaşadım. Olmuyor. Herşeyi aşsan bile kıyasa girmeye kalkıyorsun. Eski ilişkilerini bildiğinden.. Sorun çıkıyor sürekli ve olan o caanım dostluğa oluyor.

0|0
    0|0
  • genelde cok yakin dostluklarda erkekler kizlara asik oluyo.tersini gormedim simdiye kadar.sakin acilma,o sana karsi bisey hissetmiyo dostluk disinda.dostlugundan da olursun.eger seni sevseydi coktan belli ederdi,kizlar pek saklayamaz boyle seyleri

0|0
    0|0
  • böyle şeyleri kavak yelleri adlı dizide görmüştüm :) olabilir tabii neden olmasn

1|0
    0|0
  • Olabilir bence

0|0
    0|0
  • Kızlar tanıdıkça aşık olur, Erkekler ilk bakışta diye bir söz var.Bence bu durum her iki taraf için de geçerli.İnsanların birbirlerini tanıdıkça, daha çok fikir sahibi oldukça hoşlandıklarını düşünüyorum.Tabi istisnalar hariç.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma karşı aseksüel duvarlarım var farketmeden daha sık ördüğüm

olursa da olmasın diye kendimi zorlamam

her yolun denenmesi gerektiğini geç olsa da öğrendim

0|0
    0|0
  • açılcaksan açılma bence kız bişi hisetmiyosa aranızdaki arkadaşlıkda biter insan kendini geri çekiyo ister istemez

0|0
    0|0
  • çok az

0|0
    0|0
  • bana ters valla.

0|0
    0|0
  • Neden olmasin.. Acilarak gerceklesir. Ama ters de tepilebilir, kisiden kisiye degisir.

0|0
    0|0
  • mutlaka birinden biri hissediyor zaten zamanla :)

0|0
    0|0
  • ben yasadım gerçekten bu ilişki uzun sürdüğü kadarla bitti.. çok şey kaybettik biz

0|0
    0|0
  • çok yüksek ihtimal. ama unutma.ayrıldığınızda çok b.ktan bir durumla karşı karşıya kalacaksın.

0|0
    0|0
  • Zaten çoğu böyle oluyor.

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de oldu erkek yakın arkadaşım hafiften belli etmeye başladı,kötü bir durum üstelik bu yakın arkadaşım kardeşimin eski sevgilisi

0|0
    0|0
    • oha çok garip olmuş.Ne yaptın peki?

• birşey yapmadım zaten aramızda birşey olamaz kardeşim söz konusu

• Çok yüksektir fakat fazla uzun sürmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öyle bir durum hoş olmaz bence olsada ,Sevgili olabilirsin fakat aşk olacağını düşünmuyorum.

Yaş kaçtı acaba?

0|0
    0|0
  • olmuyo kardeş deneme boşuna arkadaşlıgında biter.. çok yakın arkadaştan sevgili olmaz !

0|0
    0|0
  • onu ne kadar öyle görmek istediğine bağlıdır

0|0
    0|0
  • olur o da olur

0|0
    0|0
  • aslında denemek lazm belki süper kafa dengi çıkıcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...