Ton balığı kas yapar mı?

hazır ton balığı alıyım diyorum günlük protein ihtiyacım için yağ filan yapmaz dmi ? birde ne marka önerirsiniz ?=

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• günlük protein ihtiyacını karşılamak için pahalı bir yöntem

0|0
    0|0
    • sen ne önerirsin?

• tavugu haşlatıyım mı kızartıp mı yiyim bu gün tavuk yiyim?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• İçinde ayçiçek yağından başka bir şey yok. İçindeki yağı dök bir nevi azalır en azından.

0|0
    0|0
  • Protein acisindan cok zengin dardanel veya derya ton baliklari iyidir yagsini suz.

0|0
    0|0
  • Spor yapion insallah tonbaligi ile olacak oste degil daha cok sey yemen lazim gunluk kalori ihtiyacinin ustune cikmadin surece kas yapamazsin biraz arastir su kas yaparmi bu kas yaparmi diye birsey yok

0|0
    0|0
    • günlük kalori üstüne çıkarsam kilo alırım benm amacım kilo almadan kas yapmak

• Bak dostum kaslarin enerji harcar surekli sen yeterli enerji elde edemezsen zaten kas yapamazsin spora yazilip 2 3 saat antreman atip beslenme yapmayanlar birsey olmadini gorur sebebi ise budur sen kilo almadan kas yapmak ne demek oyle bir dunya yok 59 kiloydum şu an 79 kilo oldum 20 kilo aldim ve bunun %75 kas olarak aldim olay bu atiyorum gunluk 2000 kalori alman Lazim normal bir insanin senin 3500 kalori alman lazim spor yapan biri olarak bunu sadece proteinlede almiyacaksin karbonhidrat prodein ve yag oranlar dahilinde almak durumundasin uygula ve farki gor elbet verim alirsin kas liflerden olusur antreman sorasinda yirtilan lifler proteinle beslenerek buyur ayni zamanda karbonhidratta cok onemli protein kadar glikojen depolarin bos kalmamali yagda onemli antremandan once yag muhtesem bir enerji kaynagidir Diyecegim o ki biraz arastir koru korune yapma bu isi ben hoca falan degilim bunlari hocalardan sorarak ve arastirarak ogrendim kolay gelsin ☺

• sağlam beslen diyorsun o zaman

• Soruya bak hizaya gel ton baligi kasyapiyo mk. millette zaten fantazi olsun diye spor salonlarina gidiyo. d

0|0
    0|0
  • Light al ama yemesi iskencedir

0|0
    0|0
  • Pınar al yağını mutlaka süz o şekilde ye

0|0
    0|0
  • yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...