Falcılara inanır mısınız?

Bizim burda ünlü bir falcı var.Herkezin dilindedir bu falcı.Gerçektende biliyormuş herseyi.. Senin geleceğini flan soyluyormuş.Tanıdıklar var hakikatende falcı ne anlattıysa o oldu hayatlarında.Geçen gün bende bir kız arkadasımın ısrarıyla gittim.Makarasına ama hiç inanmam oyle seylere.Gittim şimdi kadının evine.Evide böyle bi acayip ya gerilim filmlerinde çok yağmur yağarda hani bi eve sığınırlar ya o evlerin tipinde bir ev.İçeri girdiğinde böyle bir rüzgar esiyo flan klimada yoktu baktım :D Neyse odasına girdik.Oda da sadece duvarlarda ayna var ve ortada bir masa baska hiç bir şey yok.İçeri girdik oturduk yere kadını bekliyoz.Kadın bir açtı kapıyı beni gördü uh ne görüyorum oyle dedi baktı bana direk yanıma oturdu basladı konusmaya.. Kendimle ilgili bir sürü sey söyledi hakkikatende hepsini bildi.Geleceğime dairde sunu söyledi.Sen çok ünlü bilinen bir kişi olacaksın hem ülkemizde hemde Dünya da dedi.Ama insanların seni bilmesinin sebebi senin yaptığın iyi şeylermi yoksa kötü şeylermi olacak orasını bilmiyorum dedi.Yani çok ünlü biri olacaksın zenginsin ama bunlar ne şekilde olacak bilemiyorum dedi.Şimdi ise benim kafam cok karıstı ya herseyi bilen biri bunuda doğru soylediyse napcam ben ya korktum gittiğimden beri bunu dusunuyorum?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır inanmam , para veripte gitmem , geneli kafanı karıştıracak şeyler söyler ve doğru olup olmadığı konusunda seni hep çelişkiye sokar .Gereksiz diyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• fala inanmıom ama bazen inanasım geliyor :/

0|0
    0|0
  • fala inanma ama falsızda kalma.

arada bir rahatlatır insani.

0|0
    0|0
    • beni rahatlatmadıgı kesin :D

• senin falına bakan kişiler güzel şeyler anlatmıyor o zaman sana.

şöyle üç vakte kadar başına talih kuşu konacak her istediğin senin olacak filan deseler herhalde sende rahatlarsın.

• ama mantıken asıl oyle seyler soyliyenler yalan soyluyodurrr çünkü insanların istediklerini duymasını saglayıp bu yolla para kazanmak cok daha kolay

• valla bırak falcıyı bzm komşu teyze var ona da inanıorm.

0|0
    0|0
  • Bu kadar şeyi okuyamicam şimdi. ama günah gelecekten haber vermek. Yada gelecekle ilgili birşeyler öğrenmek.

0|0
    0|0
  • Hayir. Cinlerle muhattap o zaman. Makarasina da olsa gitme, cok yanilir ve pisman olursun.. Cinler haber veriyor.. Gelecek halkinda dediklerine inanma. Hayatina eskisi gibi devam et.

0|0
    0|0
  • o Falcının adresini istiyorum :D

0|0
    0|0
  • kadın cinliyse bilir inan

0|0
    0|0
  • Ohoooo ufak atsaymis bari

0|0
    0|0
  • seri katil olursan herkes seni tanır:D

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum ama inanasım da gelmiyor değil..

0|0
    0|0
  • hepsi öyle diyo zaten neymiş ünlü olcakmışsın zengin olcakmışsın inanma boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• falcıya asla inanma hacı ;) sadece para tuzagı

0|0
    0|0
  • şu sizin ora neresi.söyle de yakınlardaysa ben de gidiyim

0|0
    0|0
  • Hayır hepsi sallıyor.

0|0
    0|0