Benim için önemli?

Merhaba.. Ben 60 kiloyum 10 kilo fazlam var.Canım artık hiç bişey yemek istemiyor. Günde en fazla 600-700 kalori alıyorumdur muhtemel. ! Sporu aşırı seven bir insanım.(Hobi olarak yapıyorum:) Günde 1000 kalori yakıyorum. Belkide daha fazlası sizce 1 ayda kaç kilo verebilirim? (Bilen biri cevaplasın lütfen?)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• basit matematik kuramı tabiki kılo verirsin ama kaslarını eritmemen lazım o yüzden yediklerinin değerlerini iyi hesaplaman gerek 60 gr protein kesin alman gerek mesela aynı değer karbonitrat desek ve mineral dengeni stabil tutman lazım spor yaptığın için birazda yağ gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Diyetisyen ya da yaşam koçu değilim ama bildiğim bişey var;diyet yapıp kilo vermek aç kalmak demek değildir.

Günlük 600 kalori alıp1000 ve üzeri yakmak bünyeye zarar verir.

0|0
    0|0
    • Amacım tamamen kilo vermek değil. Canım istemiyor yiyemiyorum. Zaten kendimi bildim bileli bu şekilde besleniyorum.

• fotodaki şu an ki halinse hiç gerek yok bence kilonu koru yeter ama vermek istersense 2,3 kilo ver yeter

0|0
    0|0
  • Kafay takma, her gün tartılma. Yemek ve öğün azaltma hatta ara öğünler olarak meyve ye bol bol bal gibi verirsin ayda 10 kilo

0|0
    0|0
  • 5 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Normal bir insan günlük faaliyetlerini devam ettirebilmesi için 1500 kalori almalıdır 600-700 kalori ile haretlri yapamazsın spor yapman için kaloriye ihtiyacın var ama kaliteli karbonhidratlarla bunu sağla yaglanirsin yoksa

0|0
    0|0
    • Diyorum ya ben alıştım. Başka biri olsa halsizlik falan olurdu! Ama ben tam aksine kendimi enerjik hissediyorum. Ve hareketleride gayet iyi yapıyorum. Zaten sevdiğim için sorun olmuyor.. Teşekkürler.

• bir gün yıkılıp kalma da :) o zaman böyle devam et yalnız kas erimesine sebet olabilir bu vücut protein tüketmeye başlar bu da kasların zayıflamasına geriye gitmesine sebep olur

• Boy lutfen ☺️

0|0
    0|0
  • günde 600 700 kalori alman çok zararlı vücudun güçsüz düşecek ve hastalanacaksın

0|0
    0|0
  • Sağlam ses yapmalisin

0|0
    0|0
  • mankenmi olacaksınız

0|0
    0|0
  • 7 kg verirsiniz ayda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 ayda 4-6 kilo verebilirsin bundan fazlası sınır aşımı zaten ideal olan anında vermek değil süreç içerisinde vermek

0|0
    0|0
  • günde en az 1000-1500 kalori almazsan yağdan değil kastan verirsin ve görüntünde bir değişiklik olmaz. sana tavsiyem dengeli beslen ve sporunu Yap verirsin. bu kadar az kalori almak hiç iyi bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Bu şekilde devam edersen 5-6 kilo rahat verebilirsin ama çok sağlıklı olmaz. Ayda 4 kiloya kadar ideal.

0|0
    0|0
  • 5 kg

0|0
    0|0
Yükleniyor...