"O kadar güzel soğurum ki, sevildiğin zamanları hatırlamazsın" demek artık sevmiyorum mu demek?

Aşağıdaki sözü yorumlayın lütfen arkadaşlarr

O kadar güzel soğurum ki, sevildiğin zamanları hatırlamazsın. demek artık sevmiyorum mu demek ?

ve iki gün önce çarpışmıştık onunla şunu yazmış >> Bir kaza geçirip tüm geçmişimi unutmak istiyordum.Tanrı beni duymuş olmalı ki o an seninle çarpıştım ne demek şimdiden teşekkürler.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç; laf-ı güzaf işte..

Binbir Gece'deki Bergüzar Korel'in lafları gibi, çok derin görünen; aslında yoğurt kaymağı gibi yüzeysel, deli saçması lakırdılar işte..

Hayat, erkek ile kadının bir anda birbirlerinin dudaklarına yapışmasında gizli; uyanın..

Geçin bunları..

1|1
    2|0
  • ilki eski sevgilisine- ikincisi yeni olası pampişine...oldu mu? felsefikte ayrıca

1|0
    2|0
  • İlki başkasına ikincisi sanamı

0|0
    2|0
  • bu adamın yaşı kaç

0|0
    2|0
  • O seni sevmek ile sevmemek arasında kararsız.

2|0
    0|0
  • Ya bu kadar romantizm budalası erkekler hala varmı, adam resmen edebiyatıyla tavlamaya çalışmış seni, sende yuttuysan afiyet olsun...

0|0
    0|0
  • Kendinden nefret ettirmeyi başarmışın

1|0
    0|0
    • of haklısın

• ben bunu soru sormak ıcın acmıstım dıgerınden arkadaslık ıstegı gonderıcem kabul et

• kafam güzel demek

1|0
    0|0
  • kafası iyiken yazılmıs bir yazı olabilir :D

0|0
    1|0
  • sevmemek daha mantıklıdır herzaman

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlamadığım 2 gün önce tanrı seni bana gönderdi diye adak adayıp horoz kesecek olan adamın bu lafları hangi vakit söylediği .. Bu da demektir ki boş laflar ...

0|1
    1|0
  • O kadar güzel sogurum ki, sevildigin zamanları hatırlamazsın== seni sevmiştim ama yaptığın şeylerle senden soğuyup herşeyi silebilirim.ufak bir tehdit.artık sevmiyorum anlamına gelmez.Bir kaza gecırıp tum gecmısımı unutmak ıstıyordum.Tanrı beni duymus olmalı ki o an seninle carpıstım=bu sözüde kavgalıyken yazdıysa senihalen seviyor ve donmek istior

1|0
    0|0
  • 1. trip atma zkerim demek

2. sevisecek biri buldum demek.

0|1
    1|1
  • güzel sözler defterinden yazmış çokoş

0|1
    1|0
  • BAŞKASINI ÇOK SEVMİŞ UNUTMAK İSTİYOR SENİ KULLANACAK BENCE

0|0
    1|0
    • 1 yıldan berı beraberdık 1 aydan berı ayrıyız benım hatalarım yuzunden ve kımseyle konusmadı konusmuyorda yanı ıkısıde benım ıcın yazlmıs sımdı tekrar yorumlar mısın

• saçmalama :d

• ben mı ?

Yükleniyor...