Eşimi dün takip etmedim. Belki cesaret edemedim. Doğumgününe gitti ama öncesinde makinayla bacaklarını aldı

doğumgününe gitti öğrencisinin .hediyesi falan yanındaydı çocuğun ama bacaklarını aldı.tek şüphe buydu.ama takip etmedm.hem belki görürse daha kötü olur ya da görmk istemediğim şeyler.bilmiyorum.çok güveniyorum belki gerçekten çocuğun doğumgünü ama aldatmasa bile o ilk bahsettiğim hissiyatlar bile aşırı kıskançlığa yeter herkese göre.beğendirme konusu amaç ne olursa olsun

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Büyütüyor olmayasın , etek giyeceği için yapmıştır belki ...

1|1
    0|0
    • ii de eteği ne diye giydiği de öenmli değilmi

• sadevatandaş sen konuyu fazla bilmiyosun.eski konulardan bak.7 aydır düştü etekçoraba.sebebi de yazdım.beni eskidende seviyodu.şimdi de.mesele budeğilki

• Eteği illa özel günlerde giyeceğiz diye bir şey sözkonusu değil mert , bak içinde bu şüphelerle yaşamak adamı öldürür içten içe yer ve inan ne kadar anlatsa da tatmin olman çok zor .Otur açık açık konuş sakince belki yanılıyorum büyütüyorum ama birşey söylemek istersen dinlerim ve anlayışla karşılarım de ...

@disco iyidir sen nasılsın , görünmüyorsun ?

Kızlar Ne Diyor 13

• kadın dediğin bakımlı olur kıllı kıllı mı gezsin :S

1|0
    0|0
    • genelde hep aynı vcp ama bende aynı cevap yazıyorum.sürekli alıyo zaten ama 7 aydır neden düştü bu olaya.o eleman okula gelene kadar etek bile giymezdi.4 gün önce dışarı çıktık.pantolon giydi.okula veya okulla ilgili bi duruma gdyorum dediği zaman giyiniyo öyle.ve zaten durumu bilen biliyo eski açtığm konulardn.yoksa durup duruken çorap giyen bi kadına neden böyle söyliyim

• herkese kopyala yapıştır yapmışsın :D kadının değişiklik yapası gelmiştir oda o adamın geldiği zamanna denk gelmiştir. .Yoksa başka bir durumunu da yakaladında mı tedirgin oluyorsun ?

• sacina sakiz yapistir.

0|1
    0|0
  • bacaklarını aldı dıye aldatcak degıl kadınlar bakımlı olmak zorunda hıssederler kendını hemen kotu dusunme .

1|0
    0|0
    • konuyu çok bilmiyosun sanırım ece.eski konulardan bakabilirsin

• ya güvenden ziyade ister istemez eski platonik en çok aşık olduğu kişi bu.o olmasa bi başkasına durupd ururken zıp diye atlick biri değil.mesele o kişinin olası ve aynı okul ve giyimn değişmesi

• aman o zaman onun için yapıyor senı aldatıyor bunu mu duymak ıstıyosun anlamadım neyse kolay gelsın sana ama meselenı burda çözemezsın gıdıp esınle konus .

• bacağı görünecek bişeyler giydiyse alması normal veya normaldede alınması gerekiyor zaten.

1|0
    0|0
    • genelde hep aynı vcp ama bende aynı cevap yazıyorum.sürekli alıyo zaten ama 7 aydır neden düştü bu olaya.o eleman okula gelene kadar etek bile giymezdi.4 gün önce dışarı çıktık.pantolon giydi.okula veya okulla ilgili bi duruma gdyorum dediği zaman giyiniyo öyle.ve zaten durumu bilen biliyo eski açtığm konulardn.yoksa durup duruken çorap giyen bi kadına neden böyle söyliyim

• işte bşilmyrum.takip edersin.normal biyere gider.bu sefer mahvetmiş olurum durumu veya bişeyler harbiden varda bu sefer tamamen durumu gizler daha dikkat eder.şüphelendiğimi anlar

• sen görünme hiç ilk takibinde bişey yoksa bidahakine yine takip et eger o seferde bişey yoksa şüphelerinden kurtulursun. görüneceksen tesadüfmüş gibi yap işte bişeyler

• kadınlar bakımlı olmak zorunda

1|0
    0|0

• kışın ortasında kat kat pantolonlarla dolaştığım halde yine de bacaklarımı alırdım ben. kadınlar aynaya bakınca kusursuz görünmek ister. ve eşini seven bi kadının kocasını aldatması bana göre imkansız. seni seviyor mu sevmiyor mu düşün bi

1|0
    0|0

• 3 yıl mecbur orda.isteyemezki

• o zaman takip et gidecek olduğu yerlere sen bırak.

• yani bu bi ekstra yapılan bi süslenme tarzı bişe değilki temizlik temizlik ! almasa kadın kenedene bakmıyo olur alsa acaba kime süsleniyo olur :S

0|0
    0|0
    • üsteki cevaba yaptığım yorum sizin görüşünüze de geçerli.okurmusunuz

• nasıl bir mantık bu ya

0|0
    0|0

• belkide takip ettin sölemiosun

0|0
    0|0
  • ilk kez bacaklarını almış gibi davranmayı bırak.kendinide onuda bunaltma.aldatmış olduğunu sanmam

0|0
    0|0

• hımm..ozaman karına deki etek sana daha çok yakışıo senle olduğu zamanlardada böle giyinmesini istediğini söle bakalm ne dcek

• kıllı kıllı mı gitseydi :S

0|0
    0|0
    • tabi ki kıllı gitmick de çocuğun doğumgünü dediğine göre.gerek varmı.pantolon giyebilir

• yahu almasa suç alsa suç. bakımlı kadın der durursunuz bacağını temizliyo diye aldattığını düşünürsünüz. nasıl bir mantık ben anlamadımç yok kardeşim aldatmıyodur emin ol. sadece bacaklarının o halde görünmesini istememiştir.

1|0
    0|0
    • erkekler işte

• ya meseleyi norml bi kadının bacaklarını alması oalark görüyosunuz.meselenin öncesinin okudunuzmu hiç.niye kızaym bacaklarını alan bi kadına

• temiz olmak bakimli olmak icin oyle yapmis buyutme bence :S Guven

1|0
    0|0

• eger bu kdr suphe ediorsan cok suphelendigin bi gun caktirmadan gidiceksin icin rahatlasin en azindan ya boyle olmasindansa yap yani yada otur konus nebilim bu supheleymi durucaksin kotu bi durum bence :S yakalanma git takip et guveniorm diyosun ama icin icini yiyo takip et icin rahatlasin

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınların sadece sana güzel görünmediğini artık anlamalısın. Bir kadın kendine güzel görünmek icin bu tip şeyler yapar. Şüphe duymaman lazım.

Sen o süslendiginde cok güzel olmuş demelisin. onu övmek icin.

Bu durumda da biraz kadınları anlamaya calış. Evlisin ama bunu bilmemen ne garip

0|0
    0|0

• paranoya olmadıgına emin misin?

Eger eminsen bu boyle gitmez. ona ac bu durumu konus ne iş diye.

• Tamam da sen de karını elalemin içine tek başına yollama yahu. Bir de öyle eğlenceli yerlere yollanır mı ? Bir alkol alsa ve ondan sonra her şeyi yapabilir. Şimdi karın seni aldatmıştır dememizi bekleme. Bir daha yalnız yollama.

1|0
    0|1
    • kutlama evde ya.çocuğun evde.dediği öyle

• Daha kötü yahu ! Hay Allah'ım ya bunun güven ile ne alakası var ? Bırakın artık bu masalları. Kadın ve erkeğin yan yana geldiği durumlarda güven diye bir şey söz konusu olamaz. Çünkü anlık bir şeydir bu.

• "Kadınlar kendileri için bakım yaparlar." diyenler,

"Her kadın beğenilmek ister." de dedikleri zaman teşhirciliğin maskesi çelişki sebebi ile düşüyor.

Diğer konularını okudum. Bence de bir kaç arkadaşın söylediği gibi ciddi bir şekilde konuşabilirsin kendisi ile.

0|0
    0|1
  • konuyla alakası yok ama böyle konular görünce evlenesim kaçıor dertsiz başıma dert mi istiorum oluyorum..

0|0
    0|0
  • etseydin içinde kalmasaydı

bacaklarını aldıysa illa elletecek mi demek, toplum içinde kendini iyi hissetmek gibi radikal bir nedeni olamaz mı?

0|0
    0|0

• arkadasım eskı sevgılısıyle aynı okulda ogretmenlerdı degılmı senın eşin

0|0
    0|0
    • hocam senın işin iyiyse gecım sıkıntınız yoksa duzgunce konusabılırsın calısmanı ıstemıorum veya orda calısmanı istemyıorum vs. gıbısınden

• azmıs gibi

0|0
    0|0
  • Bacaklarını alması hayra alamet değil hacim eşin kaç yaşinda?

0|0
    0|0
    • ya ayrntı npcn o kadar ilkokul nolduki

• ilkokul çağindaki çocugamı aşık yani bu durumda?

• bırak dostum isterse aldatsın,sen başka bişey için yaşa

0|0
    0|0
  • kimmiş dogum günü olan ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...