Cam terebentin yağı kullananlar...

Saçları için cam terebentin yağı kulllanalar. Memnunmuşunz ? Nasıl bir sonuç elde ettiniz ? Saçlarım fon, boya vs. İşlemlere çok maruz kaldığı için fazlasıyla yıprandı ve uzatmakta da çok zorlanıyorum. Cam terebentin yağının saçları gürleştirdiğini, saç diplerine iyi geldiğini ve hzli uzamasını sağladığını duydum. Ayrıca kepek sorununu da çözüyormuş ( kepek problemi olanlar için söylüyorm ) kullananların görüşlerini bekliyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• cok memnunum kepk bile kalmadı .

0|0
    0|0
    • Anladim bnde denicem tskkrler.

Erkekler Ne Diyor 3

• Cam terebentin yağı kullanıp güreşiyorum tavsiye ederim ^^

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok o tür aktar bilmemnelerine...

Haftada iki defa balık ye ve bu 2-3 ay böyle devam etsin.. Ondan sonra gel, tekrar konuşalım..

0|0
    0|0
  • ben kullanıyom saçlarım dokuluyodu benim baya azalttı ya valla iyi geldi birde yağlanmayı geciktiriyo benim eskiden 2 günde bir yağlanırdı simdi daha az yaglanıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Elidorun saç bakım yağının içine çam terebentin ve badem yağı karıştırdım saçlarıma sürüyorum ve 2-3 saat bekletiyorum , ayrıca z.yağıda sürüyorum saçlarıma .Bir kaç defa yaptım saçlarım ipek gibi oldu ama benim iş biraz uzun ...

0|0
    0|0
    • Zeytn yagi ve bdem yagini ayrica kullnfim devam da ediyorum . Cam terebentin yaginin cok iyi geldigini duydum fakat senin gbi iki uc saat bkltmk yerine daha pratik bir yolu oldgunu biliyorum. Kullandgin sampuann icine bdem yagi ve cam terebntin dkuyormussn sampuannla brljte kullniyirmssn.boyle denemeyi dsnuyorum ben. Saclari uzattigida dgru mu ?

• Onu yapmadım biliyorum , bu şekilde daha etkili emin ol .

saçlarımda kepek yok uzama problemi de yok .saç rengimi değiştirdiğim için saçlarım da yanma oldu ben o yüzden kullanıyorum , 3 aylık bir kür uyguluyorum .

• Peki tesekkurlerr.

• Bir ara kullandım ,iyi sonuç vermişti.Ama Laktik asitli şampuanlarda hacım verıyor ve dökülmeyi azaltıyor bir de yumuşacık yapıyor,kuaförde profosyonel serısı var lorealın ama pahalı gelırse sana evde sampuan sonrası yoğurt maskesi yapsam da aynı görevi görür.ikisinde de laktık asıt var.

0|0
    0|0
    • anladım duşuneblirm çok sağol.

Yükleniyor...