Spor çantama nasıl kilit taktırabilirim?

Dün spor salonundaydım antrenmanım bitince çantamda ki eşyalarımın çalındığını fark ettim. Söyledim ama salonda kamera yok zaten en son kim çıktı bilmiyoruz :( Salonda dolapta yokki kiralayayım başka spor salonuda yok sporu bu yüzden bırakmakta istemiyorum. Tek fermuarlı bir çanta nasıl kilitlenebilir ? Evde filanda unutmadım yani evden çıkmadan önce defalarca kontrolde ediyorum. Çantanın orijinalliği gidebilir ama fermuar olan gözlere birer fermuar daha mı eklettirsem onlarada küçük asma kilit taksam ? Başka çözümü var mı siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bu seferde çantayı alır gider. çantayı spor yaptığın salonda bir noktaya koy. soyunma odasında falan bırakma. ben bu yöntemi kullanıyorum.

1|0
    0|0
    • doğru ya bu da olabilir çok teşekkür ederim :)

• Fermuari cift olacak kucuk kilitlerden tqkacaksn

1|0
    0|0
  • nasıl yok ya vardır illaki dolap bir tane asma kilit alabılırsın

0|0
    0|0
    • dolap yok ama olsa parası neyse veririm 1 tane bile dolap yok salon pek büyük değil ilçedeyim 1 tane salonumuz var. asma kilit için 1 fermuar daha gerekli sanırım?

• Tek fermuarlı benim çanta

• çantanı değiştir o zaman

• Kamerada var kilitte bizde :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• küçük kilitler satılıyor onlardan alabilirsin. Ama çalmak isteyen her türlü çalar yine

0|0
    0|0
    • orası öyle ama küçük kilitler derken nasıl kilit onlar varsa resim veya link atabilir misin veya adını yazar mısın?

Yükleniyor...