Bugün pamuk kalbinden taşınıyorum. (Ayrıldım)

Yaza düğün planları yaptığım nişanlımla bugün ayrıldım. Erkeklik gururuma yediremeyeceğim ama sebebi de, bir erkekle mesajlaşmaya başlaması ve akşamları telefonlarının meşgul çalması. Bana ablamla, babamla görüşüyorum demesi. 2 şık vardı ya bir delilik yapıp hapse girecektim, ya da sesizce çekip gidecektim. ikinci şıkkı şeçtim. Çünkü önümde uzun bir kariyer var.

Güncellemeler:
Desteğe ihtiyacım var. Her harfinizde kendime biraz daha geliyorum. gece 3te 4te 5te mesaj detaylarını aldım operatorden. Arama detaylarını aldım. Ben marketteyken, tuvalletteyken görüşülmüş.
sürekli pişmanlık mesajları çekiyor. boşluktan söz ediyor. elime başka erkek eli değmedi diyor. (not: hat bana ait oldugundan detayları şebekeden aldım) Bir yere bile gittiğimzde tuvalete götürdüğümde araşmış. Mesajlaştığı kişi beyazaşyacı. Ben nasıl sana kadınım diyeyim. Nasıl çocuklarımın anası diyeyim? Nolur yardım edin. Sabahtan beri perişan oldum.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• belkide doğruyu söylüyordu kız? işin iç yüzünü biliyon mu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Masal diyarlara göç edip yeniliyorum. de geç.

0|0
    0|0
  • pardon ama bunu nasıl yapıyorsunuz? bu ayrıntıları yani nasıl veriyorlar size? ayrıca da güncellemenden sonra sana hak verdim. kaybeden taraf o.. ve sen kariyerini seçtiğin için mantıklı bir karar vermişsin.

0|0
    0|0
  • :( dinleyip anlasaydın durumu. gerçekten aldatmamıydı yoksa bir hata mıydı.. bilemiyorum en azından dinleseydin.

0|0
    0|0
  • uzuldum :/ ama en dogru karari vermissin keske bir de dinleseydin gercekci gelmesse yine birakirdin :/

0|0
    0|0
  • SeN en İyisisini yapmissin üzülme artık affetsen bile icinde kalır yurumez bosver birak oldugu gibi..

0|0
    0|0
  • Üzüldüm ya:(:(

0|0
    0|0
  • tamam kesinlesmis arastirmissin baya bosver gurur duy kendinle buyukluk sende kalsin birak gt ;)

0|0
    0|0
  • bı erkekle nıye mesajlasmaya baslamıs acıklama yaptımı ? dıcem ama bunun acıklaması olmaz dogru yapmıssın ..

0|0
    0|0
  • kimse seni üzecek kadar degerli değil,dogrusunu yaptın

0|0
    0|0
  • 3, şık telefonun bi günlüğüne el koyabilirdin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En iyisini yapmışsın. Aldatmanın affı zordur, herkeste kaldıramaz.

0|0
    0|0
  • onun başka bir erkekle mesajlaşması onun kabahati gibi görünebilir belki,ama senin bir şeyleri eksik yapıyor olman da onun bu davranışı yapmasında etkili.

1|0
    0|0
  • işin gercegı snde bıraz sıkılmıssın yada sogumussun ondan yoksa delı gıbı sevsen konusur affederdın emınım bundan

0|0
    0|0
    • Biraz haklısın hocam. 3-4 gün sadece kavga ettik. Ama onur sevgiden büyüktür.

• sevgı herzmn onurdan buyuktur hocam sagdece senın sevgın azaldıgı ıcın onurun daha buyuk basıyor :)

• ikinci şık tabiki.. en iyisini yapmışsın kardeşim. Eğer sana değer vermiyorsa, sen bir de onun için hayatını mı karartacaksın.. Arakana bile bakma, hayatına ve mutlu olmaya bak:)

0|0
    0|0
  • Kız derse ki açıklamama izin ver sakın onu dinleme görüceğini görmüşün zaten bunun açıklaması olmaz daha bunu söylememin sebebi ise ;

Kadın her şeyi gören gözü bile aldatır.

dostoyevski

0|0
    0|0
  • Haketmeyen herkez güler o yine ağlar. Boswer bırak gitsin .

0|0
    0|0
  • ya ne tiksinirdim bu şarkıdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...