Sırf canını yakmak için 'ayrılalım' dediğiniz oluyor mu?

Kavga ettiniz kızdınız sinirlendiniz sırf canını yakmak için 'ayrılmak istiyorum' dediginiz oluyor mu.. sırf hayır ayrılmayalım demesi için yada yalvartmak için . aslında tamam ayrılalım dese istemiyceksiniz amacınız sadece korkutmak.kıymete binmek.

bunu yaptınız mı?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlar benden istesemde ayrılamıyorlar,hergün 10 tane kızla mesajlaşıyorum ve hiçbirisinin ismini söylemiyorum aşkım diyorum sadece çünkü isimleri karıştırırsam ayvayı yiyiceğimi biliyorum, offf niye bu kadar yakışıklıyım yaaaa..

0|0
    1|0
  • olmadı ama deneyipte görmek istemem .

0|0
    0|0
  • evet haklısın bu taktiği zamanında çok kullandım ve onun kalbini atomlarına ayırdım...

0|0
    0|0
  • hayır asla yapmadım.. gerek yok üzmeye..

0|0
    0|0
  • Kız gibi o ne öyle ya. Yapmadım "Ayrılalım" deyip bitirmem zaten. Oturur konuşuruz adam gibi ya da sessizce giderim. Ararsa açmam, yazarsa cevaplamam falan.

1 kere olur o ayrılık işleri yani. Aksi halde ilişki laçkalaşıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Her tartışmada, herhangi bir sorunda ayrılalım demek ilişkideki saygıyı sevgiyi bitirir sadece.

Kim ki korkutma maksadı ile böyle bir aptallık yapıyorsa çok fena halde demektir.

Kıyete binmek için yapılacak bir sürü şey varken ayrılalım demek de neyin nesi?

Hem ayrılalım deyince ayrılmıyorsun. Ve ayrılık kelimesi bir müddet sonra anlamını yitiriyor.

Sonra çık işin içinden. Ciddiyet biter o vakit. Böyle saçmalıklarla uğraşmam ben asla.

0|0
    0|0
  • Ayrılık oyuncağa çevrilmemeli bence ikide bir söz konusu olmamalı bir ayrıldın mı tam ayrılırsın şakaya gelmez

0|0
    0|0
  • ben de defalarca yaptım bunu. her seferinde olmaz dedi. ama yapmaya devam etmeni tavsiye etmem öyle bi girişimde bulunucaksan. sonra ya evet derse diye yusuf yusuf çekiyosun

0|0
    0|0
  • Öyle bir cocukluğu yapmam.

0|0
    0|0
  • Biraz üzerinde düşünseniz ne kadar saçma olduğunu anlarsınız.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Olmuştu bi ara sürekli demştm hatta

0|0
    0|0
  • evet hemde cok yaptim.

ise yaradimi diye sorarsaniz, bazi yaradi bazlari yaramadi.

0|0
    0|0
  • evet yaptım 2 hafta önce

0|0
    0|0
  • insanları denemekten hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Olmuyor.. Sessiz sakin ufaktan uzuyorum.. Ya da pat diye net bir ''Bitti''

0|0
    0|0
Yükleniyor...