Kapat

Bu emenike yi napalım beyler?

Her küfür yiyen gitseydi türkiyede adam kalmazdı.dd

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Emenikeye kimse birşey yapamaz, o ancak kendi isterse gider fenerden.

emenike karabükte oynarken, fenerden bir yığın para alıp, fener maçına çıkmamıştı ya, işte o dönemden kaynaklanıyor bu
    emenikenin elinde bazı belgeler var.
    rusyadayken sıkıldı ve emir verdi aziz yıldırıma, beni burada sıkıldım ver parayı geri al diye, azizde mecbur kalıp, oscar cordozo yu almak üzereyken, vazgeçip emenikeyi geri aldı bir dolu paraya

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle de sırf ten rengi için bile hakaret eden taraftarlarımız var utanıyorum o adam kanatta falan daha iyi oynadığımız futbol sisteminde boş boş top şişirip orta açma var zatenn doğru dzügün pozisyona giremiyoruz bir tane girdiğimizde de emenike şanssızlık yaşıyor o adama yazık ediyoruz ben üzülüyorum açıkcası ne gece hayatı ne başka şeyi var adamın tek suçu gol atamamak ama elinden geleni yapıyor..

0|0
    0|0
  • Çok trip atıyor bir ıslıkta çekip gidiyor pazar günkü neydi öyle yol al artık emenike

0|0
    0|0
  • Ahaha.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Begendigim bir oyuncu bence fb bitiriyir o adami yazik ediyor.

0|0
    0|0
  • attığı tribe bakarsan dünya yıldızı ama kariyerine bakarsan webonun yarısı etmez. Adam olsun oyunu ciddiyetle oynasın gol kaçırmasına birşey söylemiyoruz yeterki işini ciddiye alsın

0|0
    0|0
  • Lost dizisi devam etseydi oraya gönderirdik =//

0|0
    0|0
  • bu adam farklı transfer edildiği zaman bu şike meselesi yüzünden tek maç oynamadan rusyaya gitmişti şimdi gene bir afra tafra fenerbahçe bunları haketmiyor bence

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak diyorum ki: eşşekler adam olur bu emenike adam olmaz, ama şöyle birşey var özeleştiri yapalım taraftar olarak bizde bu adamın üstüne fazla gittik.

0|0
    0|0
  • Yoğurtlayıp takımda ki diğer zencilere teslim edelim.

0|0
    0|0
  • emenike Allah ından bulsun

0|0
    0|0
  • Bence emenike'de şikeyle alakalı acayip bilgiler var, ve bunu elinde koz olarak kullanıyor. Adam oynamak istemediği halde oynatıyorlar zorla. Aziz Yıldırımdan başka herkes bu adamın gitmesini istiyor. Şu tipsize gösterilen güven ve tahammül bu kulüpte başka kimseye gösterilmedi. Alex'e bile gösterilmedi.
    Birde trip atıyor artiz.

1|1
    0|0
  • Fırat Aydunusla beraber Hollandaya gönderelim. Orda nikah kıyıp evlensin ikisi :D

1|1
    0|0
  • Kovmak lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...