Ne yapmalıyım sizce ?

yine değişmiyor bu çocuk. her seferinde değişirim dio ama yok ya sadece lafta. bu yapma diorum inadıma yapıyor o kızla konuşma diorum o yine konuşuyor ben yapsam kıyamet kopar. benimle konuş diorum konuşmuyor sözde o da çok istiyor benimle konuşmak ama yok yani arıyorum şuan işim var dior sonra armıyor arayacağım dediği halde. gitamamede izin vermiyor tabi gidemeyeceğimide bilior ya ondan mı bu kadar rahat.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• sende bu hoşgörü olduğu sürece bunu suistimal etmeye dewam eder çünkü buna iten sensn bigün sert cevap versn gerekni yapsan bakalım ozaman napıacak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çocuğun eline kozu vermişsin anlaşılan çocuk çok rahat kaybetme korkusu yok naparsam yapim avcumun içinde olarak görüyor

0|0
    0|0
  • gidemeyeceğini bildiğinden rahat işte a benim saf kızım. atarını yap bırak onu bak nasıl dönüyor :) dönmezse de senin olmamıştır zaten gençsin güzelsin daha çok çıkar karşına birileri :)

0|0
    0|0
  • Allah'ım Yaa (: Yaşın Kaç Merak Ettim. Düşünme İddirak Edebilme Kabiliyetin Mi Yok ? Herşeyi O Yapıyor Sen Bekliyorsan Demek Ki Hakediyorsun K.Bakma...

0|0
    0|0
  • değişmiyorsa iki gün ayrıl yada trip at .

0|0
    0|0
  • huylu huyundan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • kimseyi değiştiremezsin, olduğu gibi kabul etmelisin

0|0
    0|0
  • ipleri bi kere onun eline vermissin birakir mi

0|0
    0|0
  • ilgilenme bir süre

0|0
    0|0
  • bence naz yapıyo sana biraz sende rest cek ona bakalım nolcak...ama ayrılırsanız karısmam yani:)

0|0
    0|0
  • senden gitmiş artık o çocuğun sana dönüşü yok..

0|0
    0|0
  • ara verin bence bir süre düzelirsiniz

0|0
    0|0
    • oda söyledi ama bende ara veremm ben ara vermekte neyin nesi diyince tamm o zamn böyle devam edelim dedi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...