Kadını kadın mı iyi anlar yoksa erkek mi?

Kadını kadın mı iyi anlar yoksa erkek mi? Ya da bir kadın başka bir kadına neden ve nasıl zarar verir?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Kadın kadını daha iyi anlar,bu da zarar vermesini kolaylaştırır. iyilik olsun diye anlamaz yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazen kadın daha iyi anlar bazen erkek kadınsal konuları kadınlar daha iyi anlar ama bazı konularda kadınlar bi şeyleri abartabilirler erkekler daha mantıklı bakıp konuyu özetleyebilirler teselli edebilirler kadın kadına kıskançlıktan dolayı zarar verir

0|0
    0|0
  • Kadın daha iyi anlar

0|0
    0|0
  • Kadın ya da erkek diye ayrım yapamazsın, aynı duyguları paylaşan ve aynı zihniyete sahip olan biri anlar.

Bunlar Türk kadınıysa büyük ihtimal kıskançlık ya da intikamdır sebep.

Dolayısıyla kendince intikam almak, onun için ona verdiği en büyük zarar ve cezadır.

0|0
    0|0
    • cinsiyet ayrımı vardır zaten ben ayırmıyorum. Peki intikam veya zararın yöntemi ne olabilir?

• Demekki kadını kadın da anlayamıyor diyebilir miyiz?

• Gayet tabi :D

• kadınlar daha ince düşünür dertleşmek iyi olur ama farklı loplar çalıştığı için erkek de farklı taraflarını görür olayların o da çok iyidir.

1|0
    0|0
    • Çok ortada bir cevap oldu:)) politik yaklaştık sanırım

• :) farklıyız çünkü yaratılış olarak.tamamlıyoruz birbirimizi ;))

• Kadının en büyük düşmanı yine kadındır.

Kızlar birbirini eğer ortak çıkarları varsa iyi anlarlar, ondan sonrası aman bana ne be modunda gecer. (istisnaları vardır)

Erkekler iyi anlar mı hayır anlamazlar çünkü kadınlar erkeklere göre daha detaycıdır, bizim için büyük sorun olan erkeklere göre bu mu derdin gereksiz yere sorun yaratıyon derler :)

0|0
    0|0
  • Bence insanina gore. Anlayisli olan her kimse anlayabilir kadini erkegi degil

0|0
    0|0
  • Erkek anlar bence..

0|0
    0|0
  • Turkun turkten baska dostu yoktur

0|0
    0|0
  • kadını kendi hemcinsleri bile anlayamıyor erkekler hiç anlayamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınlarla ilgili sorunlarını erkekte dinler diğer bir kadında, ama erkeklerle ilgili sorunlarını kadınlar dinler. Bu durumda herkes seçici algıda, anlayışta.

0|0
    0|0
  • İki kadın bir gün sessizce oturuyorlarmış...

0|0
    0|0
  • Damdan düşen adama sormuşlar ne istersin diye.

"Bana doktor değli damdan düşen adam getirin" demiş. Yani o anki durumu daha önce yaşamış birisi anlar. Cinsiyetle ilgisi yok.

1|0
    0|0
  • eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlar yani cinsiyetin bir önemi yoktur durum ve olaylar sinsilesinin birbirine benzerlik göstermesi kafi dir iki canlının birbirini anlaması için

0|0
    0|0
  • erkek kadını kadın erkeği dinlerse daha yararlı olur...

0|0
    0|1
  • kadını kadın anlar çünkü erkekler daha kadınları anlayamadı ve kendilerini anlatamadılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...