Esnek misin? Ben gibi odun musun? Köprü yapabilir misin? Bacakları "sıfır" açabilir misin?

Hep esnek olmak isterdim. Olmuyor. Kaslardan ancak tıkırtı sesi geliyor. Professionel sporcu olmadan bu tip hareketleri yapamaz miyim?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yaparsın esnetmeye basla vucudunu zamanla açarsın bak sporcuların bunu yapması kucuklukten beri esnediğindin her antreman 6 yasından beri esniyorum ben oyuzden 193 boyun olmama rağmen kafamı bacaklarımın arasına kadar esnetbiliyorum tam bacak açabiliyorm ama 1 ay çalısmıyım bn bile eskisi gibi esnemito anladınmı

1|0
    0|0
    • bende spordan uzak durmuyorum fakat sıfır yapmaya veya köprü yapmaya zorlanıyorum. Esnek insanlar var ve esnek olmayan var. Kesin.

• Bende stretching yapmaya başladım. Yavaş yavaş sonuçları görüyorum ve hissediyorum. 6 ay hergün stretching yaparsan esnek olabilirsin. 😊👍

• Başarıların devamını dilerim sonuc alan insanları görmek banada mutluluk beriyo:)

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 7

• Köprü tamam ama 0 zor :) bir anda olacak şey değil ama çalışarak sonuca ulaşırsın.

1|0
    0|0
  • Kopru oluyor da sifir acamiyorum

1|0
    0|0
  • Düzenli pilates ve squat yapıyorum. Yeterince esneğim

1|0
    0|0
  • Köprüyü yapıyorum diğerini de zorlasam olacak :D

1|0
    0|0
  • Orta esneklikteyim köprü yapabilmen için belinin çok esnek olması gerekir benim belim o kadar esnek değil ama bacakları sıfır açmaya çok az kaldı günlük spor yaparak esnekleşebilirsin bende 1 yıldır tekvando yapıyorum

1|0
    0|0
  • evet esneğim sıfır açabilirim :D

1|0
    0|0
  • Esnek bir insanım spor yapmaya alakalı bence

1|0
    0|0
    • spor dalı yok ama spora ilgileniyorum hiç da esnek değilim

• Ben fitness felan yapiyodum sonra kickboks felan derken esneklik var bende

• kickboks açar tekvondo da. Ondan

Yükleniyor...