Shakira'nın boyu kaç sizce?

Shakira'nın boyu kaç sizce? ben internette görmüştüm boyuna 1..cm yazmışlardı.

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 25

• 165 mi :D o 1 metre topuklu giyince öyle oluyor normal boyu 150 yani sevgiliside 190 arada 40 cm var :D

• 165 vardır

• 160

• 159

• 1.50 fazla yoktur...

• 150

• 180 filan olması gerek

• onun boyu kaç olursa olsun fiziği ve güzelliği boyunu örtüyor bunu bize sorma şakir ağaya sor

• seni cebinden çıkarmaya yetecek kadar

• 1.59 dedim kesin bilemedim.

• cokmu önemli acaba?

• 1.92 lik Pique ile mutlu mesutlar,Allah bozmasın.

• 1.90 bence ama 1.50 gözüküyor.

• Niye gelin mi alacaksınız? Podyumda mı yürüteceksiniz? Reklamlarınız da mı oynatacaksınız? Bu soru ancak o zaman ciddiye alınacak bir şey olur. Yok ciddi sormuyorsan nedir yani? Az önce de ''vzzxzkvnkllsdklfnsllfmc'' gibi anlamsız bir sorun daha vardı. Demek ki hakikaten soru formunda değil o halde şikayet butonuna basalım. İşe yaramasa da hoş oluyor.

Açık sözlülüğü severim, Mushy seni sevmedim ben. Hiç ısınmadım. Fotoğrafını da sevmedim. Nickin de japon telefon sözcüğü gibi. Gece gece niye taktıysam bu kadar sana..

• hayır siz kusura bakmayın iyi geceler...

• Dediğim gibi kusura bakmayın iyi geceler.

• siz kusura bakmayın. saçma sorular sordum üst üste. gereksiz bir insan gibi göründüm. özür dilerim. iyi geceler ...

• Öncekileri Göster
  • Google 1.50 diyor, ben onun yalancısıyım :D

• 159

• 1.50 ama cok iyi fiziği var

• shakıranın boyu tam olarak 1.53 dur dıe bılıyorum

• Cüce cüce. 1.55 tir.

• 1,68 vardır heralde

• gecenin bir vakti merak ettiği şeye bakarmısın:))kızım bak git yat neden kendinede bizede işkence çektiriyorsun:)))

• one lan ole

• pehhhhhhhh

• gece gece o mu geldi aklına düşünme bırak sen ben boy işini çözdüm sen beni merak et:))

• Öncekileri Göster
  • 159 olabılır

• bodurdur

• derek

• "Bo" kim.

• ya b ya c 160 geçmiyordur

• 150cm

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...