Protein tozu hakkında?

Arkadaşlar protein tozu kullanmatı düşünüyorum ama öğrenciyim harçlığımdan karşılayacağım.1 kavanozu bunların kaç gün gider yani size mesela aylık masrafı noluyor?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir kız olarak fitness yapıyorum pek kas yapmak gibi amacım yok ama memnun olduğum markalar var tabi. Bunu tavsiye ederim fiyat performans olarak ama iyisi olsun dersen Weider'den şaşma derim :))
    www.supplementler.com/.../nutrade-premium-protein-2250-gr-5208
    Ürün özellileri yazıyor sitede en uygunu bu bence :)
    Bu ürünü her gün kullanırsan.
    2,65 X 30 = 79,5 TL ediyor aylık. Tabi benim gibi sadece antrenman günlerinde kullanıcaksan 1 ayda 16 kez antrenman yapsan.
    2,65 X 16 = 42,4 TL
    Ben fitness yapıyorum o yüzden sadece antrenmandan sonra kullanıyorum, vücut geliştirme yapanların kullanımı farklı olabilir yanlış yönlendirmeyeyim. Ama sen bakarsın link attım orada yazıyor kullanım talimatı ona göre uygularsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum Biraz Büyük Bütçe Harcaman Gerekebilir benm 600 liram gitmişti 1.5 ay kullanmamı öngörmüştü hocam ilacına ve ihtiyacına göre değişir budurum ama 8 ayda 32 kilo aldım

0|0
    0|0
  • spor yapıyosan whey protein tozu kullanacaksan her antremandan sonra içeceksin 35 gr. içiyosun antremandan sonra boyutları değişiyo 500 gr mı olanda var 250 gr mı da var 3000 gr mıda var ona göre de fiyatlar değişiyo supplementler sitesine bakmanı öneririm

0|0
    0|0
  • kardeşim yemene içmene önem ver bırak protein tozu işini

0|1
    0|0
  • alma bırak kardeşim günde 3 yumurta yarım lt süt ve lor peynir ye annen baban daha çok sevinir daha doğal alırsın o proteini

0|0
    0|0
    • Haha :) kardeşim doğru söylüyorsunda öğrenciyim yurtta kalıyorum. Yurtta benim doğal proteinleri muhafaza etmem hele bir de yumurta , lor..

• yapıştır kütle kaybetmeden kaslar erimesin :))

• ::Dd

• tavsiye etmiyorum çok sivilce çıkartıyor sırtında uyarayım kullancaksan idman öncesi ve idman sonrası içmen gerekiyor

0|0
    0|1
    • Hmm bunu da görmüştüö sivilce olayını anladım eyvallah :D

• benim sırt sivilce tarlası oluyor kullanınca :) nedemek ;)

• ,::)

• alcaksan whey al

0|0
    0|0
  • Kimyasal zararları var yerinde olsam aminoasit kullanirdim.

0|0
    0|0
    • Aminoaside yeterli protein almıyorsanız anlamsız diyorlar ama..

• Az biraz programım var ya ;)

• Ama anladım hem sanırım vazgeçtim protein tozundan ya adam kısırlık diyor... :;;::**))))

• 5 kiloluk almıştım 1 sene kullandım

0|0
    0|0
    • Hmm anladım peki 1 senede önceki yıllara göre farkını gördün mü?

• Zararı çok kısırlıktan kansere kadar gidiyor ilerisi için sorun olabilir o korku bendede var

• Ahhh kısırlık dedin şimdi ben bir kötü oldum ;*/

• Porsiyon miktarları yazar. 42 porsiyon olsa haftada 3 gün yapsan 14 hafta (3,5 ay) idare eder.

0|0
    0|0
    • Eyvallah dostum.

• Belli markalar var. En ucuzlardan alma, adam gibi bir şey al. Arkadaş da tavsiye etmiş zaten whey protein al, peynir altı suyundan yapılıyor.

• hayat boyu kullanman gerekir. aksi halde kalp krizi geçirtir

0|0
    0|4
Yükleniyor...