Kas gelisimi olanlar iceriye?(ozellikle zayiflar)?

Yas 18,kilo 59,boy 1.72, neredeyse hic kasim ama bu tifilliktan cikmak istiyorum 1 ay falan fitnessa gittim sonra sakatlandim ve 3 aydir falan gitmiyorum boyle ciliz baslayipta kaslananlariniz var mi ,varsa kac ayda,su kardesinize tavsiyeleriniz neler birde once ve sonrasini gosteren fotolar atabilirsrniz cok sevinirim ozellikle zayiflar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin boyun yine kısa.. çok avantajlısın. Ben 184 boy 57 kilo bşladdım fitness a.. şu an fotodaki halim hastalıktan sonra 6 kilo vermiş halim. Bu konuda benden iyi kimse sana tavsiye veremez.

0|0
    0|0
    • Abicim peki tavsiyelerin neler ne yapmali? bide kilo alma sorunum var kolay alamiyorum tavsiyelerini bekliyorum he bide merak ettim kac ayda toparladin kendini

• Tmmdir eywllh cok saol birde sen kac ayda toparladin kendini

• 6 ay sen aya güne bakma.. o günler elbet geçecek..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim en az 6ay sağlıklı beslenme düzenli uyku düzenli yemek yeme

0|0
    0|0
    • Uni hayati kardesim pek saglikli beslendim soylenemez ama gene dikkat ediyorum

• Kardeşim benimde yok ama arkadaşlarım gitti çokda ısrar etti gitmedigime köpklrr gibi pişmanım adamlarda insnılmaz degişim oldu yav ama ben gene 30-40 şınav çekiyorum günlük beslenmedigim için işe yaramıyo orası ayrı :D

• Kardes askerde kilo alip kad yaparsin ve baya da kilo alirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...