Ünlü olsaydınız değişir miydiniz? Ne gibi şeyler olurdu hayatınızda?

Ünlü olsaydınız değişir miydiniz? ne gibi şeyler olurdu hayatınızda? soru detayı yok kardeşim yoookkkk

0|0
14|49

En İyi Erkek Görüşü

• Ünlü olmak, cebine tonca para girmek insanı havaya sokar tabiki. Ancak ne oldum değil, ne olacağım demeli.

Teoride bir çok insan değişiyor. Nasıl ki çok güzel bir bayan kendini özel görüyor ise kendisini çirkin gören bir bayanda birilerine beğendirme çabasında kendini.

Fakat ünlü olduktan sonra çevresini de değiştiriyor insan hali ile. Mesela G.Saray'da bir oyuncu var şu an adını hatırlamadım. Alt yapıda iken, facede herkesle görüşür, konuşurdu. Şimdi Terim o'nu A takıma aldı, facesini kapattı, kafasına göre takılıyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Kişisel olarak değişmezdim. Görüntü, düşünce, maddi gelir, yaşam ve kazanç vs. olarak illa ki değişiyorsun zaten.

1|0
    0|0
  • kendimi biliyorum değişmem.

1|0
    0|0
  • değişmem kendimden taviz vermem.

1|0
    0|0
  • Lcd'yi büyütürdüm ve bir de apple istiyorum da pahalı ondan alırdım.. Bilindik ben işte bilgisayar olsun kafi..

0|0
    0|0
  • Göt..m Kalkardı :):))) Okulu dondurur altıma bir araba alıp param bitene kadar gezerdim :) param bitince'de okuluma devam ederdim :)))

1|0
    1|0
  • sen beni görüncee tolgaaaa die bağırırdın resim çektirmek filan isterdin havalara girerdim :P

1|0
    1|0
  • ünlü olmak istememki.

1|0
    0|0
  • Bu sıteye gene gırerdım herkeze ben su unlu olan ksııym aslında derdım herkezde hadı ordan haha hıc gulecegım yoktu yazardı ılerde belkı olur kım bılır afdasfasd :D

1|0
    0|0
  • İstanbul'da oturmuyorsun belli,istanbul'da olsaydın onlarında senin gibi insan oldugunu ve gördüğünde takmıcanı anlardın bu arada ekle beni mushy unutmadın heral :D.

1|0
    0|0
  • Ondan iner buna biner hayatımın en sarmal ilişkilerini yaşar aidisten genç yaşta ölürdüm! ölmeden son demlerimi grubal faaliyetlerde zincirleme reaksiyon şeklinde aidisimi tüm ünlüler alemini yok etmek için kullanırdım.

0|1
    1|0
  • değişmezdim diyorum ama ünlü olduğumda değişme bazı şeyler değişitir

1|0
    0|0
  • hiç bişeyin değişmesine izin vermem

1|0
    0|0
  • Parisin ayri ayri parfum kokan sokaklarinda gezer sonrada aksamlari sutlu banyo esliginde 3 5 ayri ulkeden kızlarla takılır sonrada.. 404 fount error.. :)

0|0
    1|0
  • kız arkadaşımdan ayrılır megan fox ile çıkardım mahalemi değişitirir parasız kankalarımdan kurtulurdun bukadar..

0|0
    1|0
  • Tabiki değişirdim

0|0
    1|0
  • Ünlü olmayı hiç istemem, ama daha fazla param olsun isterdim :D ünlü olmak bana göre değil rol filan yapacak adam değilim.

0|0
    0|0
  • Değişirdim kimseyi iplemezdim <3 bi dakka lan simdide iplemiyorum :((

0|1
    2|0
  • değişirdim. kılık kıyafet takıldığım mekanlar. markalar falan hep böyle havalı şeyler falan yapardım. her şeyin en kalitelisi en pahalısı en lüksü en güzelini bulurdum. örnek veriyorum. serdar ortacın şu anki evleneceği insanı bulması gibi.:))

0|0
    0|0
  • biz türk erkeklerı hayatımızdaki kadını ilk degşıtırmemız olurdu:)

0|0
    1|0
  • egom tavan yapardı ... daha da bi cool olur cıkardım vesselam :)

0|0
    1|0
  • Hani Ülüyüm ya ... Ahlaksız Teklif ederdim Kızlara:))

0|0
    1|0
  • değişmezdim.. eskilerin hiç birini tanımazdım

0|0
    1|0
  • Değişmem diyen yalan söyler :)

0|0
    1|0
  • babamı tanımazdım :)

0|0
    1|0
  • Şuan benim gibi olan herkesten küfür yerdim.

0|0
    0|0
  • değişirdim heralde

0|0
    0|0
  • değişmezdim eski tas eski hamam aynı tembellik aynı üşengeçlik

0|0
    0|0
  • ünlü olamayacak kadar kaprisliyim. ayrıca fazla para beni bunaltır.

0|0
    0|0
  • Her ünlünün yaptığı gibi Demet akalına binerdim

1|1
    0|0
  • Pek degiskenlik olmazdi,yer ve mekan disinda gelir ile dogru orantili yatirim yapardim

sanirim ve olmazsa olmazim(ki seneye insallah) motorsikletimle turkiye turu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• Değişirdim, mesela özgürlüğüm elimde olmadığı için mutlaka agresif ve kaprisli bir insan olurdum... Özgürlüğümün kısıtlanmasına katlanamıyorum... Psikolojim kesin bozulurdu...

1|0
    0|0
  • hayatım benim kontrolümde olmayabilirdi her zaman, ordan burdan fırlayan objektif, mikrofon dangalak bir muhabir vs vs

ben ünsüz ve sıradan hayatımı tercih ederim böyle iyi :)

1|0
    0|0
  • kesinlikle değişirdim; çünkü özgürlüğüm elimden alınmış olacak

1|0
    0|0
  • ünlü olmak istemem özel hayat diye bişiy yok bi kere ünlü olursam da sanırım yine evimden ve bu siteteden çıkmazdm

1|0
    0|0
  • değişmem

1|0
    0|0
  • ben şımarırdım

0|0
    1|0
    • Biliyorum

onun için Allah Dağına göre kar yağdırıyor demişler...:)

• değişirdim tabi.şan şöhret para her insan değişir.

bi kere giyimi yemesi içmesi bile değişir.

çevresi değişir.bende kimseyi tanımam belkide :DD

0|0
    1|2
  • Ünlü olmadan cevap veremeyiz :)

0|0
    1|0
  • İnsanın hayata bakışı değişiyodur illa heralde . Ay çok ünsüzüm bilemedim :D

0|0
    1|0
  • Basına karsı değişik olurdum.eve gidince yine annemin kizi olurdum :)

1|0
    0|0
  • Kimsenin suratına bakmazdım.Yeni dostlar falan edinirdim.

0|1
    1|2
  • Param olurdu işte. :P

0|0
    1|0
  • Değişirdim haliyle değişmemek elde olmaz.

0|0
    0|0
  • Zkcyle dost olurdum:-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...