Arkadaslar cokmu kiloluyum sizce 19 yasındayım 163 boy 84 kiloyum kendimi kötü hissediyorum?

aerobik yapıyorum ve bununla 1 kg zayıflaım 1 haftada sizin baska önerileriniz varmı? bol bol su iciyorum poset giyirorum baya terliyorum baska önerisi olan varmı?

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• dost aci soyler degil. dost ilaci soylermis.
    evet caninizyansin ama siskosunuz. ve zayiflamalisiniz, bu yasta bu cok fazla. sadece begenilmek degil mesele. sagliksiz.
    ama tutturdugunuz oran iyi. 1 haftada 1 kilo cok iyi. yavas zayiflayin boyle ki birincisi vucuk rejimi birakinca eski kilolara donmesin 2 siz bu sure cok uzun olacagi icin sabrin ne demek olacagini ogrenecek ve bir daha bu iskenceye katlanmamak icin kendinizi kontrol edeceksiniz. bu hesaba gore 50 kiloya 40 haftada ineceksiniz. ki 9 aydan fazla. ama olsun. birakmayin elden ipi.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• ben tesekkur ederim. bir de tavsiye simdi bir fpto cekin bir de rejim sonujda. ikisini de tek cerceveye koydurup altina sunu yazin. hangisine benzemek isterim:-)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Günlük aldığın ve harcadığın kalorinin hesabını yap. Ne ne kadar kaloridir öğren. Şekerin her türlüsünü uzak tut hayatından. Kilo vemek için değil sadece sağlıklı olmak içinde. Düzenli ve sağlıklı beslenme ile düzenli uyku ilk adımdır.

0|0
    0|0
    • yaptım onu basarırmıyım böyle devam edersem sizce azimliyim ama güvenemiyorum cok sey denedim

• kilo bir tek günlük aldığın harcadığından azsa verirsin. bunun içinde az yemek çözüm değil. spor yapmak evet doğru. poşetleri bilemem :) az yemek yerine dengeli yemek ve vücudu aç bırakmamak gerek. az az sık sık. ama sağlıklı besinler. sadece yeşillik yemek olmaz. protein şart. yoksa yaşlanırsın. elbette kilo verirsin. aç kalmak vücudu yavaşlatır. vucudun günlük harcadığı kaloriyi hiçbir antremanda harcayamazsın. o yüzden aç kalma. googledan şunu araştır. hazmetmek için verdiği enerjiden daha fazla sindirimi için enerji harcatan gıdalar. evet lifli gıdalar diyorum. ama abarma yoksası var :) hedef koy kendine. ayda 2 -3 kilo gibi. daha fazlası risklidir. o kiloları bir iki ayda almadığın gibi vermeyeceksin. yokuşu indiğin viteste çıkacaksın hesabı.

• Bir koç fazlalığın var. Kurbanda koç kesiyoruz 30 kilo anca et çıkıyor.

0|0
    0|1
  • Plates dene tatlım. Deneyen herkes etkili olduğunu söylüyor.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmeni oneririm

0|0
    0|0
  • boku yemissin kanka azmet ve kilo ver

0|0
    0|0
  • 84 mü neeeeeeeeeee ben 83 kiloyum ;( boyum 187

0|0
    0|0
  • Bize şaka yapıyorsunuz siz

0|0
    0|1
  • tehlike sınırını geçmişsin bile

0|0
    0|0
  • kilolusun dikkat et yemelerine faln spor yap

0|0
    0|0
  • kesinlikle uzman dr git kafana göre iş yapma derim

0|0
    0|0
  • Çok kilolusun 20kg kafadan vermen lazım.

0|0
    0|0
  • * annem bile 50 kilo anca ama kilolumuyum der 84 kilo la bu boru degil kilolusun tabi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• sağlığını bozmadan yapmalısın. akşam ve sabah düzenli yürüyüşe çıkabilirisn. her yemekten azar azar yemeği adet edin. yoğurt ve protein yani et tüket. ama ölçünü kaçırmadan

0|0
    0|0
  • Bol su ic canim ve mumkun oldukca kos, yuru hergun 1 saatte olsa. Taliyi kes tamamen zor ama dene. Az az ve sık ye eger cabuk acikiyorsan. Ayni zamanda kendini kasmadan aerobik yapmaya devam et. Ama kosu ve yuruyusu daha cok oneririm sana bu evrede. Sebzeye yonel salata bol boll ye. Yogurt ye ara ogunlerde. Bitki caylari ic sindirimin kolaylassin. Her seyden once unutma her seyin basi saglik ve istersen sen her seyi basarabilirsin tatlım ;)

0|0
    0|0
  • Zumba tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Kanki kilolusun

0|0
    0|0
  • 30 kilocuk fazlan var.

0|0
    0|0
  • ideal kilon 55 falan olmalı aslında

0|0
    0|0
  • Çoook kilolusun

0|0
    0|0
  • aynı boydayız 58 kiloyum ve çok mutsuzum.. yarından itibaren vereceğim inş yaza kadar 8 kilo :) bence kendini nasıl beğeniyorsan öyle ol... şuanki durumundan rahatsızsan ver kilo.. çok büyük bir rakam değil bence seninki.. biraz boğazını kısacaksın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...