Dans kulübü davetiye tasarımım hakkında yorumlarınız neler?

dans kulübü hakkında yapmış olduğum davetiye tasarımı hakkında yorumlarınızı almak isterim link : rifatozkan.com.tr/seref-acar-dans-ve-spor-kulubu-brosur-calismasi/

Güncellemeler:
buyrun bakınız : link

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• altta telefon numarasının üzerinde şeref acar dans ve spor klübü yazmışsın dansın d si büyük spor un s si küçük :)

bide bu afiş geceyi çağrıştırdı bana neden bilmiyorum mor renkten ötürü sanırım.beyazımsı yazılar yerine daha mavimsi mor bi renk kullansan acaba nasıl olur? bide rtadaki 3 kare hoş gözükmedi dikkatli bakınca ortadaki yazıları bence daha hoş gözükür şekilde de hizalayabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• üsttekinde fotoğraf ve yazıların arkaplanındaki renk uyumsuz gibi geldi bana. ilk bakışta göze çarpıyo rahatsız etti beni en azından. rengi değiştirirsen belki güzel olabilir.

ikinci tasarım güzel görünüyo. Şeref Acar yazısındaki ş harfi çok dikkat çekmiş ayrıca font da pek hoş değil değiştirmeyi dene :)

0|0
    0|0
    • :d peki sagol

• Ayrıca ikinci tasarımda adres bölümü büyük küçük harf durumu var. Yeşilyurt birleşik olacak eğer benim bildiğim Bakırköy'deki Yeşilyurt'sa tabii.

Yükleniyor...