Her 10 dakikada bir 15 yarı mekik çeksem bir düzensizlik olurmu karnımda?

Sabah 15 akşam 15 mekik az geliyor sanki çoğaltsam nasıl çoğaltabilirim? Sabah ve akşamları evdeyim sadece

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Karnında değil de vücudunda olur.
    Sadece tek bir bölgeyi çalıştırmamalısın, karın kaslarının yanında bacak, sırt, bel gibi postürün dik durmasını sağlayan kasları da geliştirmelisin.
    Sadece yarım mekik (crunch) hareketinin az geldiğini söylediğin için şöyle bir tavsiyede bulunabilirim:

Yarım Çömelme (Squat) 3x 15
    Kalçe İtiş (Plank leg raise) 3x10 (her bacak için)
    Diz Üstünde Şınav (Easy push up) 2x8
    Kalça Kaldırma (Hip raise) 3x10

Bacak Kaldırma (Leg raise) 3x10-8
    Yarım Mekik (Crunch) 3x10
    Yan Mekil (Side crunch) 3x10

1. Uygulama şekli: Tüm programı sabah ve haftada 3-4 gün uygulamak.
    2. Uygulama şekli: Sabah 1. partı, akşam 2. partı uygulamak. Aynı şekilde haftada 3-4 gün.
    *Bir gün ara vererek uygulayabilirsin

0|0
    0|0
    • Tüh bekleseydim seni eic seçerdim be çok açıklayıcı yazmışsın yan mekik ne bu arada?

• Yan mekik; oblikler dediğimiz yan karın kaslarını çalıştırmak için yapılır. Özellikle İngilizce isimlerini de yazdım youtubedan kolaylıkla hareketlerin yapılışlarına bakabilirisiniz.
      Önemli olan sporu sevmeniz ve sağlıklı kalmanız :)

• 2 günde 1 çekersen karnın düzelir devamlı çekersen birşey olmaz.

1|0
    0|0
    • Benim amacım çok hafiften kas olsun diye şeyettim

• kas olmak için yırtılan liflerin onarılması lazım buda haftada 2 3 kere yapılan egzersizle gerçekleşir.

• Seninki geçici bir heves en fazla birkaç gün yaparsın dediğin gibi sonra unutursun. Tecrübeyle sabit...

0|0
    0|0
  • 8 dk karın kası prog var indir onu günlük çalış

0|0
    0|0
    • O çok karışık ya indirdim kurcaladım geri sildim. Birşey oynatıyorum hareket etmiyor sesmi kaydediyor anlamadım ki değişik

• ölürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardiyo yaparak mi yoksa öyle durup dururken mi

1|0
    0|0
    • Hafiften kas olsun diye çok hafiften ama erkek gibi değil

• İp atlamaktan başka ısınma hareketi yok mu ya herkes ip diyor aşağıda oturan var :D

• Asagida oturanin üstüne atla demedim ki şimdi bunu okuduktan sonra kalk ayak uçlarında ip atlar gibi yap bakalım ama ayak uçlarında bak terlik falan olmasın sadece çorapla sonra yaz bakalım ses var mı yok mu

• iki katına çıkar mekiklerini ama set halinde yap. sabah 15 çek 5 dakika bekle bir 15 daha çek. akşam da aynı şekilde. fakat hergün değil. bir gün yap bir gün ara ver. kaslar dinlenme evresinde gelişir çünkü.

1|0
    0|0
  • 15'ten başla günden güne arttır. Saatten saate yaparsan olmaz yanma olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...