Body yapanlar bakabilir mi?

Body yapan bir erkegin vücut olculeri nasıl olmalı? Boyu da 171 ise. 123 cm omuz 37 cm kol nasıl ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Body yapan erkekte kesinlikle ilk olarak dikkat etmen gereken şey protein kullanıp kullanmaması. Protein dediğimiz şey kasları sadece görüntü üzerine yoğunlaştırır ve işlevsiz, hareketi kısıtlayan şişik balonlar haline getirir. 3 ay spor salonunda olmak üzere 9 yıldır body yapıyorum. Yüzlerce kez protein almam söylendi ama kesinlikle düşünmedim bile. Boyum 1.80 ve kilom da 80-81 civarında belim ince (kilolu olduğum için göbekli olduğumu düşünmeyin) omuzlarım geniş, bacaklar kalın, kollar çok kalın değil ama hiç yok da değil. Yani sana diyeceğim bu ölçüleri falan bir kenara bırak ve ilaç alıp almadığını sor. Almıyorsa olabilir, alıyorsa ondan hayır gelmez. Zamanla çirkin bir görüntü ortaya çıkar. Hatta imkan varsa git bir tane amele bul, en iyi vücutçular onlardır. Doğal kas en iyisi bana güven. :)

1|0
    0|1
    • İlac hic kullanmıyo protein tozu da kullanmıyo etten alıyo alması ereken proteini sadce

• @6edirhan ' Protein dediğimiz şey kasları sadece görüntü üzerine yoğunlaştırır ve işlevsiz, hareketi kısıtlayan şişik balonlar haline getirir ' şu cümleyi kurup 9 yıldır da body yaptığını söylüyorsan kusura bakma kardeşim ama çok cahilsin, bir kere kasın doğalı sahtesi diye bir şey yoktur :)

• İsimlenirme herkese göre değişebilir, işlevsiz ve sadece görüntü sahibi kaslara ben sahte derim çünkü göründüğü kadar performanslı değildir. Bu da kısaca kasların ne kadar sıkı olduğuyla alakalıdır. 1 metreküp hacimli su dolu bir küp düşün, bir de yine 1 metreküp hacimli cıva dolu küp düşün. Hangisi daha yoğundur, önemli olan bu işte dostum. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• iyide bunun bir ölçüsü yokturki omuzlar özelliklede kollarsürekli gelişir bu yapılan çalışmaya endeksli

1|0
    0|0
  • Kilosu ve yağ oranını bilmem lazım. %40 yağ oranı ile 37 kol cm bir bka yaramaz. Önemli olan define olmaktır.

0|0
    0|0
    • Yok yag oranı düsük kas oranı yüksek ama detaylı nilmiyorum

• 171 boya göre;yağ oranı %10 desek 37 cm kol iyi ama daha çok çalışmak gerek. Aman aman bir şey değil hani.

• Aynen öyle :)) cok tesekkürler

• Gayet iyi.

0|0
    0|0
  • 123 cm omuz olmaz

1|0
    0|0
    • Kac olmalı

• pardon 123 cm omuz iyiymiş bende de 117 var omuzun çevresinde komple 1 tur attır metreyi

• Aynen öyle yaptık 123 cıktı

• güzel

0|0
    0|0
  • aynada nasıl durduguna baglı aynaya bakınca kendini begeniyorsa ölçüsünü almıştır yanlız senin yazdıgın ölçüler çok alakasız

0|0
    0|0
    • Neden alakasız

• Evet zaten boyu kısa oldugu icin kastan cok dikkat cekiyor. Ama kolları da kalın baya

• bu spor bilimin sporudur herşey bilimsel nezaman yemek yiyecegin ne kadar yiyecegin hangi ek besinleri nezaman alıcaksın hangi antreman sistemini kullanıcaksın bunlar bu sporu spor yapan olaylar onun için yukarda bir arkadaş saçmalamış sende eiç seçmişsin her denilene inanmayın araştırın

• fena değil ölçüleri çalışmaya devam etsin

0|0
    0|0
  • sana bunları söyleyen kişi ya sallamış ya da adile naşit gibi bir şey :D

0|0
    0|0
  • O boya o omuz ölçüsü fazla güzel durmaz

0|0
    0|0
  • ben yapmıyom ama baktım nolcak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Görmeden bilemeyiz ki kötüdür belki vücudu belki orantısızdır.
    Ama EİG seçilene çok güldüm yaşı 18 ama 9 yıldır vücut geliştirme yapıyor :) 9 yaşında olan çocuklar genelde arkadaşlarıyla dışarıda ya top oynar ya da körebe filan :) 3 aylık spor salonu geçmişi olan birinin protein tozuna çamur atması çok anlamsız :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...