Konya'da sporcu besinleri satan yer

merhaba arkadaslar yaklasık 1 aydır body yapıorum ve karbonhidrat destegı almayı düşünüyorum konyada yaşayan arkadaslar sporcu besınlerı satan yer arıorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardesım bende body yaptım yenı bıraktım hocam bana basladıgımda dırek ılac sızın deyımısınızle steroid amıno asıt yag yakıcı karbonhıdrat proteın tozu v.b seyler kullan dedı cok arastırdım sana tavsıyem kullanma bu urunlerden kesınlıkle gelısme olur kas yaparsın ! ama bu ureten fırmalar bu ılacın yan etkılerını bılmıyor ornegın cınsel ıktıdarsızlık testesteronlarda kücülme sporu bıraktıgın andan ıtıbaren yaglanma oranın artması v.b sınırsız sorunlarla karsılasırsın hem vucudun agırlıkları tanıyacak ılk 3 ay tanısma suresıdır sporda pozısyonlar hareket toplanma süreci ılk aydan ne ılacı bırde maddı durumunda ıyı olması lazım bır kutusu 130 dan baslıyor 3 kutu farklı sey alsan mınumum 300 tl eder bence 300 lıra ona verecegıne yumurtanı sütünü ton balıgını ve tavuk etını bulgur ve lapa pılavını eksık etme en azından ıcın rahat olur dogal yollarla beslenmıs olursun saygılar !

0|0
    0|0
    • cok mantıklı yorum ama bunlar zaten besın cok araştırdım ben merak etme bak soyle soleyım kılo almakta zorlanıyorum 80 kılıyım yaklasık 1s ene gıdecem parasını pesın verdım ama 3 kılosu 150 lıra bana yeter ama bu yorumundan sonra kafam karıstı resmen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...