Protein tozları?

Arkadaşlar whey protein complex aldım fakat bu tozlar zararlımı aklıma takılıyor.
En korktuğumda güzelim vücudumu bozarmı,sarkma yaparmı?
Cevaplar için reşekkürler.Bu arada fitnes+boksa gittiğim için ve gündüzleri iş hayatında olduğum için yorgun düşüyorum bu yüzden aldım fakat aklım çok karşık.
Kullanan varmı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı değil.

Fazlası zararlı diyenlere: Kasaptan aldığın eti de fazla çıkarırsan gut gibi hastalıklara yakalanıyorsun arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Kardeşim en korktuğum vücudumun bozulması ya. Kaş yapalım derken göz çıkarmaktan korkuyorum.

• Dediğim gibi protein tozunun normal besinden farkı yok. Sadece takviyedir

• Eyvallah

Kızlar Ne Diyor 1

• İçen çok ama bırakınca fıss oluyorlar içme.

0|0
    0|0
    • Çok kararsızım ya bilemiyorumki gittim 80 lirada para verdim

• @hush_dark alakası yok boş boş konuşmayın.

• İyi sen dolu dolu konuş tamam @Intractable34

Erkekler Ne Diyor 6

• sarkma falan olmaz eğer uzun vadeli yapacaksan bu sporu kullanmaya başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • zararlı değil, fazla alırsan zararlı, sen gidip fazla tavuk fazla et yersen 1 gün içerisinde oda zararlı olur

0|0
    0|0
    • Kardeşim kullandınmı hiç?
      Birde vücudumun görüntüsünü bozar diye korkuyorum.

• Ya kardeşim en çok korktuğum vücudumun şekil değişmesi, bozulması kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. Allah muhafaza vücut bu gitimmi gelmez.

• yaa sana nediyorum ben protein bu proteinnnn, 1 gün içerisinde yeterli miktarda protein almazsan o zaman vücudun gider...

• vucudu bozma ama bobreklerde brikiyor diye söylentiler var

0|0
    0|0
    • Ya usta ben doğal olarak çalışsam protein kullanan birinden daha güçlü olamazmıyım yani?

• kardeş bu güç vermez
      sadece kasların ypranmasını önler
      toz almadan gunde 1kg kırmızı et yersen
      aynı etkiyi elde edersin

• vicuduna zarar vermez genlerine zarar verir bazı markalar bu tür ilaçlar kadınlık hissi veriyor (:

0|0
    0|0
    • Kısırmı bırakır diyorsun.

• çok yan etkisi var var arkadaşım kullandı uzun süre kadınlık hisleri artmış idi dr. felan gidiyordu bir dr. danış da kullan derim.

• İlk defa senden duydum buun bence arkadaşında sıkıntı varmış.

• Yorgun düşüyorum demişsin. Karbonhidrat tüketimin nasıl?

0|0
    0|0
  • Bırakınca vücudun bozulması sarkması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...